جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518321 تاریخ : 1399/06/03-15:37:44
,2,
رونق تولید در واحد های تولیدی و صنعتی استان اصفهان با تسهیلات بانک ملی ایران

حمایتی به وسعت یک سرزمین

رونق تولید در واحد های تولیدی و صنعتی استان اصفهان با تسهیلات بانک ملی ایران

بانک ملی ایران همواره در راستای رونق اقتصاد و همچنین حمایت از ایجاد اشتغال های پایدار، در سال جهش تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی سراسر کشور به منظور تأمین و تجهیز منابع لازم برای ایجاد، تکمیل، توسعه و تأمین سرمایه در گردش این واحد ها، تسهیلات و خدمات مالی لازم را اختصاص می دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، جهش تولید به عنوان یکی از مهم ترین بخش های مهم پیشران حرکت کشور به سمت توسعه اقتصادی است؛ بخشی که سعی شده تا با برنامه ریزی و پشتیبانی و حمایت های همه جانبه، تاثیرگذاری آن در روند حرکت توسعه کشور افزایش یابد.

طی سال های گذشته یکی از کارخانجاتی که توانسته با بهره مندی از حمایت ها و پشتیبانی بانک ملی ایران به رونق تولید دست یابد و تبدیل به صنعتی بومی و نیاز به واردات را کاهش دهد، شرکت مهرتاش سپاهان (MOTOSEL) به عنوان قطب تولید انواع روانکاوهای صنعتی و مواد شیمیایی ویژه واقع در استان اصفهان است.
با حمایت های صورت گرفته از ایده تا طراحی و تولید محصولات این واحد صنعتی بزرگ در داخل کشور به دست توان صنعتگران داخلی و براساس استانداردهای جهانی و با توجه به نیازهای مصرف کنندگان تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود که صادرات این کالا سالانه میلیون ها دلار ارزآوری برای کشور به همراه دارد.
این کارخانه پس از سی سال فعالیت اکنون با حمایت های بانک ملی ایران با ایجاد یک هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و فراتر از استانداردهای جهانی سالانه بیش از 50 هزار تن انواع محصولات در 15 گروه را تولید می کند.
مسعود گلشیرازی رییس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به این که تولید و اشتغال از ضرورت های اجتناب ناپذیر رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری است، گفت: برای رونق و توسعه واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال با همکاری و حمایت های بانک ملی ایران در استان می توانیم در جهت هم افزایی بیشتر در جهت رونق تولید و توسعه اشتغال گام های موثری برداریم.
وی افزود: این استان به دلیل مرکزیت و دسترسی به بازارهای مختلف کشور می تواند مکان مناسبی برای استقرار صنایع صادرات محور باشد که بهره برداری از چنین صنایعی ارزش افزوده و ارزآوری مناسبی به همراه خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 232
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران