جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445852 تاریخ : 1397/10/24-10:20:17
,1,
رونق اقتصادی در جامعه با توانمندسازی واحدهای کوچک

رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

رونق اقتصادی در جامعه با توانمندسازی واحدهای کوچک

پدرام، رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در جریان بازدید از شعب این بانک در استان خراسان جنوبی اظهارداشت: این بانک علاوه برمسئولیت های اجتماعی که در جامعه برعهده دارد با حمایت از واحدهای اقتصادی کوچک در ایجاد شغل و برپایی شرایط اقتصادی باثبات و پایدار قدم های موثری برداشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، محسن پدرام، در بازدید ازشعب استان خراسان جنوبی بیان داشت: تسهیلات بانک قرض الحسنه مهرایران در طرح های کارآفرینی و اشتغال زایی موثر بوده و طرح هایی همچون اندوخته بانوان مهر ایران توانسته در راستای استحکام بنیان خانواده نقش بسزایی ایفا کند.

وی افزود: طرح های اجتماعی تدوین شده همچون طرح همیاران مهر می تواند بانک را در مسیر اهداف اجتماعی خود بسیار چابک و پیش قدم نماید و شرایط مناسبی را برای آسیب دیدگان اجتماعی فراهم کند.

رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران ادامه داد: در حال حاضر با توجه به شرایط خاص اقتصادی یکی از دستاوردهای مهم بانک قرض الحسنه مهرایران ایجاد اعتماد در میان مردم است و نتیجه این اعتماد رشد بانک در ارائه خدمات قرض الحسنه و تسهیلات ارزان قیمت می باشد.

در ادامه، نجدی مدیر امور استان ها نیز بیان داشت: برای خدمت رسانی به مردم و سازمان ها در تمامی کشور آمادگی کامل داریم و هرگونه تلاش برای رشد بانک و ایجاد کارآفرینی و اشتغال را با توجه به خدمات بی نظیر بانک در دستور کار داریم.

وی افزود: رشد منابع بانک بسیار مطلوب و استقبال مردم ونهادها با توجه به اعتقاد دینی و مذهبی از این بانک بسیار راضی کننده و خوب بوده است.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران