زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490816 تاریخ : 1398/06/25-16:29:29
,1,
روند حمایت از «وبصادر» را تا رسیدن به جایگاه واقعی ادامه می دهیم

?مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات ایران:

روند حمایت از «وبصادر» را تا رسیدن به جایگاه واقعی ادامه می دهیم

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات ایران با اشاره به چشم انداز مثبت بازار سرمایه، بر حمایت از سهام بانک صادرات ایران تا رسیدن به ارزش ذاتی و ج واقعی آن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بهروز خدارحمی درباره روند مثبت شاخص و همچنین دلایل عرضه و رشد ارزش سهام «وبصادر» در ماه های اخیر به پایگاه خبری بورس 24 گفت:  اولویت ما نقد شوندگی «وبصادر» بود تا سهامداران نگران نقدشوندگی سهم نباشند و اقداماتی که در راستای نقدشوندگی سهم عملیاتی کردیم، منجر شد تا خیال سهامداران از نقد شوندگی تا حدی زیادی راحت شود. در عین حال برخی عرضه ها که بنا به دلایل قانونی انجام شد، منجر به تغییر روند سهام و فاصله گرفتن از ارزش ذاتی آن شد.

قیمت سهام بانک صادرات باید به جایگاه واقعی خود برسد
خدارحمی گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در سهام بانک صادرات ایران و اقدامات و رایزنی هایی که در دست اجرا داریم سهامداران خیالشان از بابت عرضه ها راحت خواهد شد و سهم در مسیر حرکت درست خود قرار می گیرد. از سهام حمایت خواهیم کرد تا زمانی که قیمت سهم در مسیر درست خود قرار گیرد. در روزهای مثبت ورود نمی کنیم اما در روزهای منفی روند سهم را حمایت می کنیم چرا که روند افزایش قیمت سهام بانک صادرات در مقاطعی متناسب با شاخص کل افزایش نیافته و باید به جایگاه واقعی اش برسد. پس از آن که سهام ما جایگاه واقعی خود را یافت، در این مرحله عرضه و تقاضاست که روند قیمتی سهم را تعیین خواهد کرد و همچنین عملکرد مجموعه و گزارشات منتشر شده تعیین کننده خواهد بود.
وی درباره عبور شاخص از ارتفاع 300 هزار واحد هم گفت: صرف نظر از اخبار سیاسی و بین المللی در روزهای اخیر، مدت هاست که کلیه بازارهایی که پتانسیل رشد داشتند به حد اشباع و حتی بالاتر رسیدند و بازار هایی مثل ارز هم برای سرمایه گذاری با محدودیت هایی روبرو است و جذابیت لازم را برای سرمایه گذاری ندارند.
نقدینگی از سایر بازارها به بازار سرمایه در حال تزریق است...
خدارحمی گفت: سایر بازارها مانند بازارهای خودرو ، مسکن ، طلا و ... در حال تخلیه حباب قیمتی هستند ؛ با توجه به شرایط حاکم بر این بازارها رشد بازار سرمایه دور از ذهن نبود. در این بازه زمانی و پس از رشد های اخیر،  شاهد اقبال سرمایه گذاران و ورود نقدینگی های جدید به بازار هستیم. البته باید این موضوع نیز مد نظر قرار گیرد تا حرکت نقدینگی به سمت درست باشد و سهم های بنیادی و ارزنده مقصد سرمایه گذاری ها باشد.
شاخص کل همچنان جای رشد دارد
وی درباره تدوام رشد شاخص کل بازار سرمایه هم گفت: اگر شاهد حرکت و اقبال سرمایه گذاران به سمت سهام بنیادی باشیم با توجه به کم ریسک بودن این سهم ها ، فعلا صعود بازار سهام ادامه دار خواهد بود، بررسی گزارش های شش ماهه، در نظر گفتن «پی بر ای» سهام بنیادی و انتخاب سهام درست  منجر به تداوم رشد بازار خواهد شد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران