در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515715 تاریخ : 1399/04/21-09:52:02
,5,
روند افزایشی مصرف برق بخش صنایع

روند افزایشی مصرف برق بخش صنایع

مصرف برق بخش صنایع روز گذشته و برای چهارمین بار در هفته گذشته به بیش از پنج هزار مگاوات افزایش یافت.

به گزارش بانک و صنعت، میزان مصرف برق بخش صنایع روزگذشته که روز تعطیل بود به پنج هزار و 224 مگاوات رسید این میزان مصرف از هفدهم تیرماه در بخش صنایع آغاز شده و همچنان تداوم دارد.

روند مصرف برق بخش صنایع درساعت 21 و 47 دقیقه گرچه نسبت به ساعت 14 و 48 دقیقه کمی کاهش یافت و به پنج هزار و پنج مگاوات رسید اما در عین حال نسبت به هفته های قبل افزایش مصرف را نشان می دهد.

کاهش مصرف در سایر بخش ها

روند مصرف برق در سایر بخش در روز گذشته کاهشی شد به گونه ای که در ساعت 14 و 48 دقیقه میزان مصرف در این بخش ها به 52 هزار و 829 مگاوات کاهش یافت.

میزان مصرف برق اما در شب گذشته روند کمی افزایشی به خود گرفت و به 54 هزار و 196 مگاوات رسید که این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه پارسال که 51 هزار و 648 مگاوات بود هم افزایش نشان می دهد.

روز گذشته میزان ذخیره برق کشور در ساعت 21 و 47 دقیقه به یک هزار و 65 مگاوات رسید و نیز میزان تولید برق از منابع تجدیدپذیر هم هفت هزار و 889 مگاوات شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران