جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446297 تاریخ : 1397/10/29-10:28:59
,5,4,
روسیه نمی‌تواند به‌سرعت تولید نفت خود را کاهش دهد

روسیه نمی‌تواند به‌سرعت تولید نفت خود را کاهش دهد

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور نمی‌تواند تولید نفت خود را در قالب توافق جهانی کاهش تولید نفت، به سرعت کاهش دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، الکساندر نواک اعلام کرد که این کشور نمی‌تواند تولید نفت خود را به‌سرعت به سطح تولید تعیین شده در توافق جهانی کاهش تولید نفت برساند، اما تلاش می‌کند هرچه سریعتر این مسئله را محقق کند.

وی گفت: نخست هنگامی که در ماه دسامبر (2018) درباره این مسئله بحث کردیم، به‌صراحت گفتیم که دستیابی به این شاخص‌ها به زمان نیاز دارد و به طور علنی درباره این مسئله صحبت کردیم.

وزیر انرژی روسیه افزود: ما شرایطی ویژه داریم؛ ما یک دوره زمستانی، دمای پایین و شرایط ویژه آب و هوایی و جغرافیایی تولید داریم، بنابراین به‌طور اصولی، غیر ممکن است که به سرعت تولید را کاهش دهیم.

نواک افزود: به‌طور طبیعی، ما تلاش می‌کنیم هر چه زودتر این کاهش را محقق کنیم؛ روسیه به توافق کاهش تولید نفت تولیدکنندگان عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پایبند است.

تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک در دسامبر سال 2018 میلادی توافق کردند از یکم ژانویه سال 2019 میلادی برای یک دوره 6 ماهه، تولید نفت خود را در مجموع یک میلیون و 200 هزار بشکه در روز کاهش دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران