جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519386 تاریخ : 1399/06/23-14:48:04
,5,
روزانه چند لیتر با کارت سوخت شخصی می توان بنزین زد؟

روزانه چند لیتر با کارت سوخت شخصی می توان بنزین زد؟

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور درباره میزان سوختگیری در طول روز با کارت سوخت شخصی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش بانک و صنعت، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در پاسخ به این سوال که آیا می توان با کارت سوخت موتور سیکلت برای خودرو سوخت گیری کرد؟ گفت:با کارت سوخت بنزین موتور می توان برای خودرو سوخت گیری کرد و محدودیتی وجود ندارد.

او ادامه داد:اطلاعاتی در پشت کارت سوخت به صورت لیزری درج شده است که اگر با کارت خودرو تطابق داشته باشه هیچ مشکلی در فرآیند سوختگیری به وجود نمی آید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور بیان کرد: براساس ضوابط سامانه هوشمند سوخت، با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می توان تا 60 لیتر سوخت گیری کرد و میزان سوخت گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل 180 لیتر با نرخ اول است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور اضافه کرد: سوختگیری با کارت سوخت شخصی که سهمیه نرخ اول او به اتمام رسیده با نرخ دوم حداکثر 250 لیتر در ماه است.

کاهی با بیان اینکه میزان سوختگیری با نرخ دوم، براساس میانگین مصرف عموم مردم تعیین می شود، گفت: در حال حاضر میزان سوختگیری با نرخ دوم بیش از 60 لیتر در هفته است که این عدد برای اغلب مصرف کنندگان عدد مناسبی محسوب می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران