در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519024 تاریخ : 1399/06/16-16:53:28
,17,15,10028,
روابط عمومی و بین الملل زبان گویای شبکه پستی است

مدیرعامل شرکت ملی پست:

روابط عمومی و بین الملل زبان گویای شبکه پستی است

مدیرعامل شرکت ملی پست در جمع کارکنان دفتر ارتباطات و امور بین الملل گفت: عملکرد همکاران این دفتر، ویترین و زبان ارتباطی شبکه پستی با داخل و خارج از کشور است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه این دفتر در معرفی خدمات و سرویس ها به مردم جامعه و تقویت مناسبات و ارتباطات پستی بیرون از مرزها، افزود: پویایی و چابکی روابط عمومی و بین الملل می تواند به عنوان موتور محرکه سایر بخش ها عمل کرده و نقش موثری در ایجاد بازارهای جدید ایفا کند.

وی تقویت برند و نشان پست به کمک تولید محتوای کیفی و با تکیه بر ظرفیت ها و قابلیت های موجود را مهم خواند و گفت: امکانات و ظرفیت های زیادی به ویژه در حوزه تمبر و فضاهای فیزیکی در سطح شبکه پستی وجود دارد که روابط عمومی باید با نگاه شرکتی بر این ظرفیت ها متمرکز شده و زمینه بهره برداری از آنها را فراهم آورد.

معاون وزیر در ادامه، توسعه روابط بین المللی را نیز مهم ارزیابی کرد و افزود: شناسایی شیوه ها و خطوط جدید ارسال مراسلات به خارج از کشور و توسعه خدمات در این بخش، می تواند راهگشای مناسبی در حل مشکلات برون مرزی شبکه پستی و خلق فرصت های جدید باشد.

سبحانی فر با تاکید بر اینکه محدودیت ها و موانع موجود از جمله تحریم ها نباید مانع ارتباطات پستی در سطح بین المللی شود، افزود: باید با تغییر نگاه و تکیه بر توان بالای نیروی انسانی که در این حوزه وجود دارد، مسیرهای جدید و باصرفه تر اقتصادی شناسایی و بستر افزایش ارسال مراسلات به خارج از کشور فراهم شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران