صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517512 تاریخ : 1399/05/19-12:51:58
,17,4,
رقیب چینی تسلا درخواست عرضه اولیه سهام خود در آمریکا را ثبت کرد

بی توجه به تشدید تنش ها بین پکن و واشنگتن

رقیب چینی تسلا درخواست عرضه اولیه سهام خود در آمریکا را ثبت کرد

علی رغم تشدید تنش های پکن-واشنگتن، ژپنگ موتورز، رقیب چینی تسلا، درخواست خود برای عرضه سهام این شرکت در بورس سهام نیویورک را به ثبت رساند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، ژپنگ موتورز، رقیب چینی تسلا، درخواست خود برای عرضه سهام این شرکت در بورس سهام نیویورک را به ثبت رساند تا به یکی دیگر از خودروسازان الکتریکی چین تبدیل شود که علی رغم تشدید تنش های پکن-واشنگتن، به دنبال فروش سهام خود در آمریکا هستند.

این سازنده خودرو الکتریکی که مقر آن در گوآنژو است، توسط دو غول بزرگ چینی، علی بابا و شیائومی پشتیبانی می شود. این شرکت درخواست خود برای ورود به بازار سهام آمریکا را در کمیسیون اوراق و بورس آمریکا به ثبت رسانده است.

در چند هفته اخیر گمانه زنی ها در مورد عرضه اولیه سهام ژپنگ موتورز بالا گرفته است. برخی می گویند احتمال آن وجود دارد که این شرکت قبل از عرضه عمومی سهام خود در بازار چین، عرضه اولیه آن را در آمریکا انجام دهد. انتظار می رود در این عرضه اولیه 500 میلیون دلار سرمایه گذاری جمع آوری شود.

برنامه های عرضه اولیه ژپنگ مشابه همتای چینی آن لی آتو است که ماه گذشته از طریق عرضه اولیه سهام خود تحت شاخص نزدک آمریکا توانست 1.1 میلیارد دلار سرمایه گذاری کسب کند. از زمان عرضه اولیه سهام لی آتو در نزدک، ارزش سهام آن بیش از 50 درصد جهش کرده و به بیش از 14 میلیارد دلار رسیده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران