سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 453083 تاریخ : 1398/01/26-17:09:03
,11,22,
رفع انسداد راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر

معاون سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خبر داد:

رفع انسداد راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر خبر داد و گفت: تیم‌های عملیاتی 15 استان در شهرستان های مختلف استان لرستان فعالیت می‌کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رضا اکبری با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بخش راهداری برای کمک به مناطق سیل زده کشور اظهار کرد: در استان ایلام دو پل بزرگ و محدوده رودخانه کرخه تخریب شده که با استفاده از پل‌های سرپایی پیش‌ساخته در حال ساخت مجدد این پل‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه یکی از پل‌های تخریب شده به طول 140 متر در محدوده گاومیشان محور پل دختر بوده، یادآور شد: حدود110 متر از این پل را آب برده و حتی پایه‌های وسط آن نیز تخریب شده است.

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با بیان اینکه برای نسب پل جدید نقطه جابجایی را 200 متر منتقل کردیم تصریح کرد: براین اساس یک پل سرپایی پیشساخته به طول 80 متر به صورت موقت در این مکان نصب خواهد شد.

اکبری با بیان اینکه حدود دو هفته دیگر نصب این پل به پایان می‌رسد، از حمل قطعات پل پیش ساخته محل مورد نظر خبر داد و گفت: حدود 15 کیلومتر پایین تر از این پل در محدوده روستای ماژین یک پل دیگر نیز تخریب شده که قرارگاه خاتم الانبیا احداث این پل 80 متری را برعهده گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در استان لرستان بازگشایی محورهای مسدود شده با شدت در حال پیگیری است، افزود: در راه‌های پل دختر محورهای اصلی بازگشایی شده و در برخی مقاطع که دچار آب بردگی و تخریب شد بازگشایی‌ها انجام شده است.

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای یادآور شد: در معمولان و خرم آباد جاده‌ها به طور کامل زیر آب رفته که در حال ترانشه برداری و شکافتن کوه برای بازگشایی موقت این راه‌ها هستیم.

اکبری همچنین با بیان اینکه در محور معمولا پل دختر دو پل بزرگ به دهانه 20 تا 50 متر به طور کامل تخریب شده است از حدود یک هفته پیش قطعات پیش ساختها از استان اصفهان زنجان قم خراسان رضوی و اراک به استان لرستان حمل شده است و پیش بینی می کنیم حداکثر ظرف 12 روز دیگر این پلها نیز نصب شود.

وی با تأکید براینکه هیچ رسوتایی در استان لرستان محاصره آب نیست و راه جایگزین دارند گفت تا دو هفته دیگر راه های روستایی این استان بازگشایی می شود و بلافاصلی بازسازی و مرمت راه ها آغاز می شود کهحدود دو تا سه ماه زمان می برد.

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از فعالیت تیم‌های عملیاتی 15 استان در شهرستان های مختلف استان لرستان خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 166
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه