در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512709 تاریخ : 1399/02/23-12:58:23
,17,22,
رصد تراکنش های بانکی گامی مهم برای مبارزه با فرار مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت:

رصد تراکنش های بانکی گامی مهم برای مبارزه با فرار مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام اجرای بخشنامه رصد تراکنش های بانکی را گامی مهم برای مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، عباس پور، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام رصد تراکنش های بانکی را شرط لازم برای تحول در نظام مالیاتی و اجرای عدالت مالیاتی دانست و افزود: از این طریق و با در اختیار گرفتن سامانه ها و بانک های اطلاعاتی، اطلاعات شفاف مالی و درآمدی افراد رصد و ظرفیت و فرصت مناسبی برای شناسایی منابع مالیاتی جدید فراهم می شود.
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام همچنین با یادآوری اینکه این اداره کل ازلحاظ رسیدگی به پرونده های مالیاتی جزو ادارات برتر کشور معرفی شده است از همکاران خواست با تلاش بیش ازپیش در این زمینه گام بردارند.
گفتنی است در راستای اجرای بخشنامه اخیر سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص رصد تراکنش های بانکی کمیته ای به منظور هدایت، هماهنگی و نظارت بر حسن اجرای آن در اداره کل تشکیل و اعضای آن معرفی شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران