همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520597 تاریخ : 1399/07/12-11:45:06
,2,
رشد28درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری

رشد28درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: خوشبختانه بخش کشاورزی به شهادت آمار سال گذشته 8.8درصد رشد داشته و اوضاع نسبتا خوبی دارد و ما هم حداکثر تلاش خود را به کار خواهیم بست تا از همه ظرفیت ها برای کمک به تحقق شعار جهش تولید در بخش کشاورزی استفاده کنیم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی افزود: خوشبختانه مایحتاج مردم جامعه توسط بخش کشاورزی و تلاش کشاورزان تامین شده و کمبودی وجود ندارد. این اتفاق نشان از عملکرد خوب بخش کشاورزی دارد گرچه مسایل اقتصادی بر قیمت های بازار اثر گذاشته و کالا به دست مصرف کننده با قیمت بالاتری می رسد اما در عرصه تولید نقصانی به وجود نیامده است.

وی گفت: با همه سختی هایی که دشمن بد کار برای ما به وجود آورده است جریان تولید در بخش کشاورزی ادامه دارد و ما نیز در بانک کشاورزی برای پشتیبانی از تلاش کشاورزان و تامین و حمایت مالی از فعالیت آنان تلاش می کنیم.

خدارحمی گفت: خوشبختانه رشد پرداختی های بانک کشاورزی درپایان شهریور امسال نسبت به سال گذشته نزدیک به 28 درصد بود و در یکی دو سال اخیر طرح هایی در بخش کشاورزی اجرا کردیم که در نوع خود بهترین یا برترین است.

وی افزود: با مشارکت بانک کشاورزی در سال جاری بزرگ ترین گلخانه هیدروپونیک و پیشرفته درحضور رئیس جمهور به مساحت 88 هکتار در منطقه آزاد ارس اجرا شد و در حوزه زنجیره مرغ تخمگذار نیز برای اولین بار بزرگ ترین مجتمع مرغ تخم گذار کشور به ظرفیت 3 میلیون قطعه در استان گلستان مرحله به مرحله افتتاح می شود و به زودی تکمیل خواهد شد.

مدیرعامل بانک کشاورزی خاطر نشان کرد: در زمینه پرورش ماهی در دریا یک طرح بزرگ با ظرفیت تولید سالانه 4 هزارتن ماهی با کیفیت عالی در خلیج فارس به بهره برداری رسید و طرح انتقال آب خلیج فارس به مناطق کویر مرکزی در حال اجراست و در زمینه طرح ماهیان خاویاری نیز طرح هایی اجرا شده و در حال بهره برداری است.

وی اضافه کرد: با تلاش کشاورزان اقدامات و حرکت های خوبی در بخش کشاورزی کشور در حال انجام است و ما هم این افتخار را داریم که پشتیبان تلاش ها آنان هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران