جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517377 تاریخ : 1399/05/15-13:40:28
,1,
رشد 300 درصدی منابع بانک مهر ایران در عرض سه سال

رشد 300 درصدی منابع بانک مهر ایران در عرض سه سال

عیسی امامی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار کرد: متوسط رشد سه سال گذشته منابع بانک نزدیک به 70 درصد در هر سال بوده است. به طور کلی منابع بانک در انتهای سال 1398 نسبت به انتهای سال 1395 نزدیک به 300 درصد رشد داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، امامی گفت: هنگامی که بانک مهر ایران کار خود را آغاز کرد، زمان قابل توجهی سپری شد تا بانک معرفی شود. تیم جدید مدیریتی که از انتهای سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد، در معرفی بانک قدری متفاوت ظاهر شد و بانک را به سرعت به جامعه هدف خود معرفی کرد. این موضوع باعث شد بانک با حجم زیادی از افتتاح حساب و تقاضا مواجه شود.

وی اظهار کرد: امروزه همه متوجه خدمات بانک مهر ایران شده اند و اکنون در مناطق خیلی محروم نیز خدمات ارائه می کند. این کار هم از طریق نهادهای حاکمیتی که در حوزه اشتغال زایی فعالیت می کنند ارائه می شود و هم مستقیم به خود مردم که این حق انتخاب را داشته اند تا خدمت آسان تر و ارزان تر دریافت کنند و نیازهای خود را از این بانک تأمین کنند. بانک از این جهت کارنامه مطلوبی دارد.

امامی گفت: متوسط رشد سه سال گذشته منابع بانک نزدیک به 70 درصد در هر سال بوده است. به طور کلی منابع بانک در انتهای سال 1398 نسبت به انتهای سال 1395 نزدیک به 300 درصد رشد داشته است. قدر مطلق منابع بانک که امروز به بیش از 330هزار میلیارد ریال رسیده، نشات گرفته از تفکر جدید مدیریتی بوده که حاکم شده است. تنها در مدت 4 ماه گذشته از سال جاری نزدیک به 15 درصد رشد منابع را تجربه کرده ایم.

عضو هیات مدیره بانک مهر ایران همچنین گفت: اصول حرفه ای باعث شده در این بانک نسبت های مختلف نیز رعایت شود. بانک رویکرد پرداخت تسهیلات را بر مناطق محروم متمرکز کرده و تسهیلات خود را با رویکرد اشتغال زایی پرداخت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران