تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312282 تاریخ : 1396/10/05-19:45:11
,8,
رشد 26 درصدی افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی

بیگ زاده خبر داد:

رشد 26 درصدی افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی

از جمع 12 هزار میلیارد تومان مجوزهای صادره افزایش سرمایه طی 9 ماهه منتهی به 30 آذر 96، حدود 10 هزار میلیارد تومان آن از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران بوده که افزایش سرمایه از این محل نسبت به سال گذشته رشد 26 درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، طی 9ماهه منتهی به پایان آذر 96، برای 76 شرکت مجوز افزایش سرمایه صادر شده است که حجم این مجوزها بیش از 12 هزار میلیارد تومان است.

علی بیگ‌زاده میلانی، مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادارگفت: از جمع 12 هزار میلیارد تومان مجوزهای صادره افزایش سرمایه طی این مدت، حدود 10 هزار میلیارد تومان آن از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران بوده که افزایش سرمایه از این محل نسبت به سال گذشته رشد 26 درصدی داشته است.

بیگ زاده تصریح کرد: تقریبا نصف مجوز افزایش سرمایه های صادره در 9ماهه نخست سال از حیث مبلغی مربوط به گروه محصولات شیمیایی و فلزات اساسی است.

وی افزود: ثبت افزایش سرمایه آخرین مرحله از انجام تشریفات قانونی است و شرکتهایی که در سنوات گذشته مجوز دریافت کرده اند و ثبت افزایش سرمایه آنها در 9 ماهه اول سال صورت گرفته است به 75 شرکت بالغ می شوند.

مدیر بازار اولیه سازمان بورس در ادامه مجموعه مجوزهای پذیره نویسی در بازار اولیه برای اوراق تامین مالی اسلامی از جمله مرابحه، اجاره و مشارکت را با احتساب اوراق معاف از ثبت حدود 4400 میلیادر تومان اعلام کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران