در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520353 تاریخ : 1399/07/07-17:02:55
,10025,
رشد 25 درصدی حق بیمه تولیدی در نیمه نخست سال جاری

رشد 25 درصدی حق بیمه تولیدی در نیمه نخست سال جاری

مدیرعامل بیمه سینا در نشست شورای مدیران که به منظور بررسی عملکرد و برنامه های این شرکت برگزار شد، از رشد 25 درصدی حق بیمه تولیدی در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره در این نشست با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سال 1398 اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به کارنامه مطلوب سال 1398 و خروج از زیان سنواتی، رضایت سهامداران عمده حاصل شد و با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری نیز مسیر توسعه ای با رویکرد دستیابی به حداکثرسازی ثروت سهامداران را ادامه خواهیم داد.

وی با بیان اینکه حاکم شدن روحیه کارمحوری و پرهیز از حواشی رمز موفقیت بیمه سینا است، اضافه کرد: همدلی همه ارکان در صف و ستاد و پشتیبانی همه جانبه از شبکه فروش می تواند اتفاقات بهتری را رقم بزند.

دکتر جعفری در بخش دیگری از سخنانش گزارشی از عملکرد شرکت در نیمه نخست امسال ارائه کرد و افزود: حق بیمه تولیدی در 6 ماهه با رشد 25 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به عدد 960 میلیارد تومان رسید و معادل 447 میلیارد تومان هم خسارت پرداخت شد.

به گفته وی، در نیمه اول امسال بیشترین رشد تولید حق بیمه به ترتیب مربوط به رشته های بیمه حوادث، کشتی و باربری بوده است.

مدیرعامل بیمه سینا سود خالص دوره 6 ماهه را بالغ بر 451 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: تلاش کردیم در این دوره ذخایر شرکت را تا حد بسیار زیادی تقویت کنیم، چراکه عامل ذخایر به مثابه ی تکیه گاه برای سایر فعالیت های بیمه گری به حساب می آید.

وی با تاکید مجدد بر پرداخت خسارت زیان دیدگان در کوتاه ترین زمان ممکن خطاب به مدیران گفت: در شرایط فعلی که مردم با مشکلات متعددی مواجه هستند، انتظار این است که خسارت ها به سرعت رسیدگی و مخصوصاً در رشته های درمان و شخص ثالث به فوریت پرداخت شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران