زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514970 تاریخ : 1399/04/04-17:59:24
,3,
رشد 17 درصدی تراز عملیاتی

رشد 17 درصدی تراز عملیاتی "وملل" در بهار

موسسه ملل در فصل بهار 99 توانست تراز عملیاتی مثبت 336 میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به بهار 98 ، 17درصد رشد داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، موسسه اعتباری ملل گزارش عملکرد خرداد ماه 99 را منتشر کرد .

براساس این گزارش، این شرکت فرابورسی در آخرین ماه نخستین فصل سال جاری 331 میلیارد تومان تسهیلات که عمدتا در سه قالب مشارکت مدنی ، فروش اقساطی و تسهیلات قرض الحسنه در اختیار مشتریان خود قرار دهد و در همین مدت 218 میلیارد تومان سود به سپرده گذاران پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبت 113 میلیارد تومان بود.
موسسه ملل در فصل بهار سال جاری عملکرد مطلوبی داشته بطوری که توانست تراز عملیاتی مثبت 337 ثبت کند که حاصل کسب یک هزار هفت میلیارد تومان در آمد از محل تسهیلات اعطایی و پرداخت 671 میلیارد تومان سود به سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه بود.

این موسسه اعتباری بهار سال گذشته از محل تسهیلات اعطایی 758 میلیارد تومان درآمد کسب کرد و به سپرده گذاران 479 میلیارد تومان پرداخت کرد و تراز عملیاتی مثبت 289 میلیارد تومان را ثبت کرد.
و همچنین "و ملل" در 12 ماه سال گذشته ، سه هزار 713 میلیارد تومان سود از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و در مقابل به سپرده گذاران دو هزار 280 میلیارد تومان سود پرداخت کرد و سال 98 را با تراز عملیاتی مثبت یک هزار 433 میلیارد تومان به پایان برد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران