در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515051 تاریخ : 1399/04/07-17:43:33
,25,
رشد 16.2 درصدی تولید فولاد و افزایش 32 درصدی درآمد فروش فولاد مبارکه

مدیرعامل فولاد مبارکه خبر داد:

رشد 16.2 درصدی تولید فولاد و افزایش 32 درصدی درآمد فروش فولاد مبارکه

در سه ماهه نخست سال 1399 تلاش مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه به بار نشست و به ثبت رکوردهای تولید در نواحی آهن سازی، فولادسازی و ریخته گری مداوم، نورد گرم و سرد فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا منجر شد و در پی تلاش همه جانبه کارکنان، در بازه زمانی مذکور درآمد این شرکت 32 درصد رشد داشت.

به گزارش بانک و صنعت، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در این خصوص گفت: از ابتدای سال جاری و پس از این که رهبر معظم انقلاب شعار «جهش تولید» را در دستور کار تولیدکنندگان و صنعتگران کشور قرار دادند، با توجه به اهداف ترسیم شده سال 1399 در فولاد مبارکه، همه مدیران و کارکنان شرکت عزم خود را جزم کردند تا همانند سال های گذشته راهبرد ایشان را جامه عمل بپوشانند و در شرایط تحریم، شیوع ویروس کرونا و کاهش قیمت جهانی نفت، اقتصاد کشور را یاری کنند.
وی در تشریح کسب این موفقیت ها گفت: در بخش تولید فولاد خام، فولاد مبارکه در سه ماهه ابتدایی سال، به همت همکاران این حوزه توانست یک میلیون و 896 هزار و 191 تن تختال تولید کند که این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (یک میلیون و 631 هزار و 812 تن) حاکی از رشد 16.2 درصدی است.
مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در ادامه با اشاره به اهمیت تأمین حداکثری انواع محصولات فولادی تخت برای کشور افزود: علاوه بر تلاش همکاران ناحیه نورد گرم فولاد مبارکه، همکاران بلندهمت مجتمع فولاد سبا هم در بهار سال جاری خوش درخشیدند و توانستند در بخش کلاف گرم با 9 درصد رشد تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل (340 هزار و 26 تن) به رکورد تولید 370 هزار و 668 تن دست یابند. ضمن این که همکاران این مجتمع همچنین در سه ماهه نخست سال جاری 2 میلیون و 441 هزار و 342 تن آهن اسفنجی تولید کردند و توانستند نسبت به مدت مشابه سال قبل (2 میلیون و 328 هزار و 481 تن) رشد 4.8 درصدی را به ارمغان آورند.
عظیمیان در بخش دیگری از سخنان خود به میزان درآمد ناشی از فروش محصولات این شرکت در سه ماهه ابتدایی سال 1399 اشاره و تصریح کرد: فروش این شرکت در مدت یادشده با رشد 32 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به بیش از 126 هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.
وی با تأکید بر افزایش 31 درصدی فروش فولاد مبارکه در خردادماه 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: میزان فروش در این ماه به بیش از 49 هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.
مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه به فروش مقداری این شرکت در سه ماهه ابتدایی سال جهش تولید اشاره و اضافه کرد: در سه ماهه نخست امسال یک میلیون و 248 هزار تن محصولات گرم، 364 هزار تن محصولات سرد، 74 هزار تن انواع محصولات پوشش دار و 236 هزار تن از دیگر محصولات و درمجموع 2 میلیون و 22 هزار تن محصولات شرکت به فروش رسیده است.
مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه تأکید کرد: به یاری خداوند و باهمت همه مدیران و کارکنان گروه در سال جهش تولید همه اهداف ترسیم شده در تولید، اجرای توسعه ها و روند روبه رشد فناوری گروه فولاد مبارکه محقق خواهد شد و تمامی سهام داران و ذی نفعان بیش ازپیش از دارا بودن سهام شرکت منتفع خواهند شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران