در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512069 تاریخ : 1399/02/13-17:05:38
,1,
رشد چشمگیر عملکرد بانک پاسارگاد در ارائه «بسته حمایتی» در سال 98

رشد چشمگیر عملکرد بانک پاسارگاد در ارائه «بسته حمایتی» در سال 98

بانک پاسارگاد با بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی، اقدامات ارزشمندی را در راستای افزایش تولید و اشتغال زایی انجام داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور، از سال 1397 بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی را که شامل«اعطای تسهیلات ارزان قیمت»، «گشایش اعتبار اسنادی داخلی»، «صدور انواع ضمانت نامه بانکی» و «ارائه خدمات مشاوره ای» است، ارائه می دهد.

بسته حمایتی بانک پاسارگاد در سال 1398 با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه شد. به طوری که نسبت به سال پیش از آن، شاهد رشد 187 درصدی در بخش گشایش اعتبار اسنادی، رشد 149 درصدی در بخش صدور ضمانت نامه و رشد 318 درصدی در بخش اعطای تسهیلات ارزان قیمت بودیم.

ایجاد فضای قابل اعتماد و بدون ریسک بین خریدار و فروشنده، تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری، افزایش دامنه خدمات بانکی، کمک به رشد اقتصاد کشور و ارائه بهترین راهکارها با کمترین قیمت تمام شده به بنگاه ها، از ویژگی های بسته حمایتی بانک پاسارگاد است.

گفتنی است مشتریان می توانند با مراجعه به «سامانه ثبت درخواست خدمات بانکی» در سایت بانک پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir/campaign ، ضمن ثبت مشخصات خود، خدمت مورد نظر در بسته حمایتی و شعبه ی دلخواه را جهت دریافت آن خدمت انتخاب کنند. به این ترتیب کارشناسان مربوطه ضمن تماس با ایشان و انجام مشاوره های بانکی، نسبت به ارائه ی خدمات مورد نظر اقدام می کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی اطلاعات بیشتر به هم میهنان هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران