زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490566 تاریخ : 1398/06/15-12:41:11
,10025,22,
رشد سود 166 درصدی بیمه سینا نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

در بازدید مدیرعامل بیمه سینا از شعبه ساری عنوان شد:

رشد سود 166 درصدی بیمه سینا نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در بازدیدی که روز پنج‌شنبه 14 شهریورماه 1398 از شعبه ساری داشتند با کارکنان و نمایندگان این شعب دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی بیمه سینا، در ابتدای این نشست، مهدی یحیی‌زاده سرپرست منطقه یک بیمه سینا گزارش عملکرد شعبه ساری را ارائه کردند و سپس اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های آینده در این شعبه را مورد بررسی قرار دادند.
دکتر رضا جعفری، مدیرعامل بیمه سینا در این نشست با اشاره به عملکرد قابل تقدیر شعب و شبکه فروش سراسر کشور گفت: در پنج ماه نخست امسال بسیار فراتر از برنامه‌های استراتژیک تدوین‌شده عمل کرده‌ایم، به‌طوری‌که در این مدت‌زمان شاهد تحقق رشد 94 درصدی در تولید حق‌بیمه، رشد 62 درصدی سرانه حق بیمه صادره از 11.384 میلیون ریال به 18.386 میلیون ریال و رشد 220 درصدی درآمدهای سرمایه‌گذاری بوده‌ایم، همچنین سود خالص شرکت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 166 درصد رشد داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد که این روند روبه‌رشد با تلاش شبکه فروش و نمایندگان مطابق برنامه استراتژیک ارائه‌شده با سرعت بیشتری ادامه یابد.
در پایان این نشست نیز پرسش و پاسخ با حضور نمایندگان و شبکه فروش جهت بررسی چالش‌ها و مشکلات موجود این حوزه برگزار شد و هر یک از حاضران به بیان دیدگاه‌ها و انتقادات خود پرداختند.
همچنین، مدیرعامل بیمه سینا بازدیدی نیز از ساختمان جدید شعبه ساری داشتند و از نزدیک در جریان روند بازسازی ساختمان این شعبه قرار گرفتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران