از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516790 تاریخ : 1399/05/06-13:13:23
,17,4,
رشد سود صنعتی چین شتاب گرفت و ریکاوری اقتصادی را تقویت کرد

رشد سود صنعتی چین شتاب گرفت و ریکاوری اقتصادی را تقویت کرد

سود شرکت های صنعتی چین برای دومین ماه متوالی با سریع ترین رشد در یک سال گذشته افزایش یافت تا نشان دهد ریکاوری اقتصادی این کشور از بحران کرونا در حال تقویت است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، سود شرکت های صنعتی چین برای دومین ماه متوالی با سریع ترین رشد در یک سال گذشته افزایش یافت تا نشان دهد ریکاوری اقتصادی این کشور از بحران کرونا در حال تقویت است.

اداره آمار چین روز دوشنبه اعلام کرد که در ماه ژوئن سود شرکت های صنعتی چین 11.5 درصد نسبت به ماه ژوئن سال قبل جهش کرده و به 666.55 میلیارد یوآن (معادل 95.27 میلیارد دلار) رسیده است. این سریع ترین رشد سود از ماه مارس 2019 تا کنون است.

ماه می اولین رشد ماهانه درآمد بخش صنعت پس از آغاز پاندمی کرونا بود.

در بازه ژانویه تا ژوئن سود شرکت های صنعتی چین 12.8 درصد نسبت به سال گذشته سقوط کرد و به 2.51 تریلیون یوآن رسید. اما رشد ماه ژوئن باعث شد آمار 6 ماهه اول امسال بهتر شود. در 5 ماه اول امسال سود شرکت های صنعتی چین نسبت به سال گذشته 19.3 درصد سقوط کرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران