در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520319 تاریخ : 1399/07/07-13:28:44
,10025,
رشد خیر کننده 53 درصدی تراز عملیاتی “بپاس”

در نیمه نخست سال 99؛

رشد خیر کننده 53 درصدی تراز عملیاتی “بپاس”

بیمه پاسارگاد در نیمه نخست سال جاری تراز عملبات مثبت یک هزار 632 میلیارد تومان را ثبت کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته نزدیک به 53 درصد افزایش داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، شرکت بیمه پاسارگاد در دو فصل نخست سال جاری توانست تراز عملیاتی مثبت یک هزار 632 میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد 53 درصدی معادل 563 میلیارد تومان بود.

بر اساس تازه ترین گزارش فعالیت ماهیانه شرکت بیمه پاسارگاد، منتهی به پایان شهریورماه سال جاری این شرکت توانست در طول شش ماه نخست سال جاری دو هزار 90 میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از 48 درصد رشد داشته است و همچنین در این دوره زمانی 457 میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران ، این شرکت را جبران کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است.

بیمه پاسارگاد در طی این دوره زمانی علاوه برافزایش 48 درصدی حق بیمه ای تولیدی این شرکت، که نشان دهنده مدیرت مطلوب در بخش بازاریابی و گسترش نفوذ این شرکت در بازار بیمه ای کشور است ، دربخش پرداخت خسارت هم توانست با کنترل و مدیرت درست ریسک ، میزان افزایش خسارت نسبت به تولید حق بیمه را کاهش دهد بطوری میزان رشد پرداخت خسارت در دوره زمانی 35 درصد است که 13 درصد کمتر از حق بیمه تولید شده افزایش یافته است.

این شرکت فرابورسی در نیمه نخست سال گذشته یک هزار 408 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده بود و در مقابل یک هزار 388 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده بود و تراز مثبت یک هزار 472 میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

براساس این گزارش این بیمه خصوصی در دوره یک ماهه شهریور ماه سال جاری هم 390 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و در مقابل 97 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد و توانست تراز مثبت 293 میلیارد تومان را ثبت کند.

بیمه پاسارگاد درنیمه نخست سال جاری بیشترین حق بیمه را به ترتیب از سه سرفصل بیمه زندگی اندوخته دار با سهم 59 درصدی ، ثالث با سهم 15 درصدی و زندگی غیر اندخته دار با سهم 7 درصدی تولید کرد و همچنین بیشترین خسارت را به ترتیب در سه سرفصل زندگی اندخته دار با سهم 35 درصدی، ثالث با سهم 24 درصدی و درمان با سهم 17 درصدی پرداخت کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران