بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508830 تاریخ : 1398/12/12-14:34:48
,1,
ردای سبز بر تن

حرکت به سمت تراز مثبت در بانک صادرات ایران؛

ردای سبز بر تن "وبصادر" می‌نشیند

بهبود عملیات بانکداری در بانک صادرات ایران و گزارش‌های ماهانه این شرکت از حرکت به سمت تراز درآمدی مثبت آن حکایت می‌کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، پس از بازگشایی نماد «وبصادر» در روز‌های اخیر و ثبت رشد 10 درصدی در یک روز و همچنین با انتشار گزارش دوره 9 ماهه و اعلام تحقق سود خالص 876 میلیارد ریالی، بسیاری از توجه‌ها را به سمت خود جلب کرد و انتشار گزارش عملکرد بهمن ماه، تکمیل‌کننده فضای مثبت برای این سهم شده است.
در حالی که بسیاری از فعالان بازار سرمایه قیمت‌های زیر 1000 ریالی و احتمال بالای شناسایی درآمد‌های تسعیر ارز در انتهای سال جاری را مهمترین دلایل خرید سهام «وبصادر» می‌دانند، عملکرد این بانک نیز نشان از بهبود صورت‌های مالی دارد.

 

 

تراز عملیاتی «بانک صادرات ایران» رو به بهبود حرکت می‌کند، هر ماه از بار منفی آن کاسته می‌شود و انتظار می‌رود به زودی تراز این بانک نیز مثبت شود. کسری 1.832 میلیارد ریالی تراز عملیاتی بانک صادرات در بهمن ماه سال 1398 در حالی رقم خورده است که این عدد در دی ماه حدود 2560 میلیارد ریال بود.
بر اساس صورت‌های مالی 9 ماهه حسابرسی نشده این بانک سود 5 ریالی را به ازای هر سهم محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال مالی قبل، شاهد تحقق زیان 115 ریالی از این بانک بودیم. به این ترتیب، انتظار می‌رود در سال 98 ردای سبز سودآوری بر تن این بانک بنشیند و بانک صادرات ایران سال 99 را پرقدرت‌تر از قبل آغاز کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران