تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521942 تاریخ : 1399/08/06-15:13:15
,5,
رتبه نخست سنجش سلامت اداری به منطقه 8 عملیات انتقال رسید

رتبه نخست سنجش سلامت اداری به منطقه 8 عملیات انتقال رسید

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران با تأکید بر پیاده سازی دیدگاه فرآیندی، از کسب رتبه نخست این منطقه در ششمین دوره سنجش سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازشرکت ملی گاز ایران، فیروز خدایی در این باره گفت: برای ترویج و توسعه اهداف و برنامه های نظام سلامت اداری و جاری سازی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد در ارزیابی اقدام های یک ساله، این منطقه عملیاتی با ارتقای 104 درصدی امتیازها میان مناطق عملیاتی دیگر «رتبه نخست» این دوره را به خود اختصاص داد.

وی پیاده سازی دیدگاه فرآیندی را زیرساخت ارتقای سلامت اداری دانست و افزود: اساس کار و وظیفه اصلی مجموعه سلامت اداری، نظارت بر عملکردها و شناسایی گلوگاه های فساد، تقویت تعهد و مسئولیت پذیری و افزایش روحیه ایثار و جوانمردی در سازمان است.

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز تصریح کرد: برنامه ریزی کمیته سلامت اداری و تلاش مجموعه کارکنان این منطقه همواره همسو با افزایش ضریب سلامت اداری بوده و به دنبال آن منطقه 8 عملیات انتقال گاز در برنامه مدون و آینده نگری، برای ترویج و توسعه این موضوع مهم گام هایی بسزا برداشته است.

خدایی ادامه داد: رعایت قوانین و مقررات، نظارت دقیق و مستمر بر امور و استفاده از نیروی انسانی متعهد، متخصص و مسئولیت پذیر، مشارکت عمومی، شفافیت و رعایت قوانین و مقررات در امور بی شک از عوامل مهم و موثر در راهکارهای اصلاحی شاخص های سلامتی اداری بوده و از دلایل اصلی برای کسب این افتخارهاست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران