تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312382 تاریخ : 1396/10/06-17:39:06
,1,22,
رتبه برتر خدمت رسانی بانک صادرات ایران در بخش های اقتصاد مقاومتی فارس

طی شش ماه ابتدای سال 96 صورت گرفت؛

رتبه برتر خدمت رسانی بانک صادرات ایران در بخش های اقتصاد مقاومتی فارس

بانک صادرات ایران با پرداخت 11 هزار و 917 میلیارد ریال تسهیلات طی شش ماه اول سال 96 به بخش های مختلف اقتصادی استان فارس، رتبه برتر اشتغال زایی و رتبه اول اعطای وام قرض الحسنه ازدواج و تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی را در بین سایر بانک های استان به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، رتبه برتر کمک به اشتغالزایی در زیر ساخت های بزرگ اقتصادی استان فارس طی نیم سال اول سال جاری با تخصیص 8892 میلیارد ریال در بین سایر بانک های استان نصیب بانک صادرات ایران شد. همچنین طی این مدت، اهتمام به پرداخت 9365 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش 984 میلیارد ریال و توجه ویژه برای اعطای 1149 فقره تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به مبلغ قریب به 179 میلیارد ریال موجب شد تا این بانک جایگاه اول خدمت رسانی به مردم استان فارس را از آن خود کند.

علاوه بر این، بنگاه های کوچک و متوسط معرفی شده از سوی کارگروه رونق تولید وزارت بازرگانی، صنعت و معدن استان فارس طی همین مدت از قریب به 1022 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران بهره مند شدند.
همچنین در راستای عمل به برنامه های مختلف اقتصاد مقاومتی در این مدت شرایط برخورداری 725 نفر از معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره ) و سازمان بهزیستی از 96 میلیارد ریال وام قرض الحسنه بانک صادرات ایران فراهم شد که نقش برجسته ای در احیای مشاغل خانگی مردم این استان داشته است. 
گفتنی است، در شش ماه منتهی به پایان شهریور سال جاری 724 میلیارد ریال تسهیلات خرید و ساخت مسکن اقشار ویژه این بانک در اختیار 920 نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران قرار گرفت.
اعطای وام های ضروری قرض الحسنه برای حمایت از زندانیان معسر و درمان بیماری ها نیز از جمله موارد مورد توجه در عمل به مسئولیت های اجتماعی مسئولان بانک بوده به نحوی که طی مدت مورد اشاره 113 فقره وام قرض الحسنه به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
شایان ذکر است، مانده تسهیلات (جاری و غیر جاری) بانک صادرات ایران در استان فارس تا پایان شهریور ماه سال 96 به مرز 39 هزار میلیارد ریال رسید که بیش از 12 درصد کل مانده تسهیلات اعطایی شبکه بانکی در این استان به شمار می آید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران