زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509956 تاریخ : 1398/12/29-12:50:14
,11,
رایزنی برای تخصیص بیمارستان‌های بیشتر برای درمان بیماران کرونایی

یک مقام مسئول اعلام کرد:

رایزنی برای تخصیص بیمارستان‌های بیشتر برای درمان بیماران کرونایی

یک مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی، از احتمال اختصاص بیمارستان 235 تختخوابی سقز در استان کردستان به درمان بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدجعفر علیزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، از رایزنی برای تخصیص بیمارستان‌های بیشتر برای درمان بیماران کرونایی خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که اکیپی برای ارزیابی موضوع در سقز در حال بررسی موضوع تخصیص بیمارستان سقز به درمان بیماران کرونایی گسیل شده اند، گفت: احتمالا بیمارستان 235 تختخوابی سقز که در سالجاری عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است به ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی تخصیص خواهد یافت که رایزنی برای این موضوع ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، در روزهای گذشته نیز اعلام کرده بود که بیمارستان  232 تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان 237 تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان 220 تختی بهشهر در استان مازندران به درمان بیماران کرونایی تخصیص یافته است.

بیمارستان های تالش در گیلان، بروجن در چهارمحال و بختیاری و بهشهر در مازندران از جمله بیمارستان هایی هستند که در سال‌جاری مراحل تکمیل خود را به پایان رساندند و به وزارت بهداشت جهت بهره برداری تحویل شدند.

گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی چندی پیش از تکمیل 14 بیمارستان با 2527 تخت در سال 98 توسط سازمان مجری خبر داده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران