در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511904 تاریخ : 1399/02/10-14:19:50
,2,
راه بانک مسکن در مسیر جهش تولید ادامه پیدا می کند

نادر قاسمی عضو هیأت مدیره و سرپرست جدید بانک مسکن:

راه بانک مسکن در مسیر جهش تولید ادامه پیدا می کند

راه بانک مسکن در مسیر جهش تولید ادامه پیدا می کند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمونی بانک مسکن، در پی درگذشت مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل فقید بانک مسکن، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی نادر قاسمی عضو هیأت مدیره این بانک را به عنوان سرپرستبانک مسکنمنصوب کرد.

نادر قاسمی یکی از قدیمی ترین مدیران و اعضای خانواده ی بزرگبانک مسکناست که در سال های اخیر در هیأت مدیره این بانک مسوولیت کمک به نظام تامین مالی مسکن را بر عهده داشته است.

قاسمی همچون مرحوم رحیمی انارکی با بیش از 30 سال سابقه خدمت دربانک مسکنفعالیت خود را از مراحل پایین مسوولیت در بانک آغاز کرد و به تدریج با انعکاس و ثبت توانایی های خود در این حوزه توانست مراحل رشد و ارتقا بیشتر مسوولیت را تجربه کند.

سرپرست جدیدبانک مسکنروز گذشته درباره ی حکم خود به خبرنگار هیبنا گفت: اواخر سال گذشته و اوایل امسال به واسطه مسوولیتم در هیأت مدیره بانک مسکن، از نزدیک با دغدغه ها و تاکیدهای مرحوم رحیمی انارکی بابت کمکبانک مسکنبه جهش تولید و نجات مسکن از رکود در جریان بودم و به خوبی نسبت به اهمیت سیاست های اعتباری سال 99بانک مسکناشراف دارم. مجموعه هیأت مدیرهبانک مسکندر سال جدید به پیروی از مدیرعامل فقید،مرحوم رحیمی مصمم است همه اختیارات ، ابزارها و سیاست های قابل اجرا در نظام تامین مالی مسکن را در جهت پویاسازی و سرمایه گذاری ساختمانی به کار ببندد.

وی در ادامه اظهار داشت: من نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگبانک مسکنحساسیت ها و اهمیت مسوولیت جدیدی که وزیر اقتصادی بر عهده ام قرار داده است را به خوبی درک می کنم و تلاشم این خواهد بود همچنان نقش اصلیبانک مسکندر حوزه تامین بانکی بخش مسکن و ساختمان را هرچه بهتر و پررنگ تر از سال های گذشته ایفا و محقق کنم و آرمانهای مرحوم رحیمی انارکی را به کمک مدیران و کارکنان به نتیجه برسانیم.

نادر قاسمی عضو هیأت مدیره و سرپرست جدیدبانک مسکندر ادامه تصریح کرد:هیات مدیره بانک،مدیران ارشد،مدیران و تمامی کارکنان صدیق و پرتلاش بانک کما فی سابق تمام توان خود را درجهت تحقق منویات مرحوم رحیمی انارکی ، در تامین مسکن مردم عزیز کشور بکار می گیرند و با عنایت به خواست آن فقید سعید لحظه ای از خدمت گزاری به بخش مسکن و مردم کشور درنگ نمی کنندو همچون 81 سال گذشته در این راه تلاش و جهاد می نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران