جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446733 تاریخ : 1397/11/02-14:55:46
,5,22,
راه اندازی نرم افزار مونیتورینگ آنلاین پارامترهای هارمونیکی شبکه

راه اندازی نرم افزار مونیتورینگ آنلاین پارامترهای هارمونیکی شبکه

نرم افزار مونیتورینگ آنلاین پارامترهای هارمونیکی شبکه در معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان نصب و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی برق سمنان، مهندس حمید رضا ترحمی، معاون بهره برداری این شرکت با بیان این خبر، اظهار داشت: یکی از فعالیت های شاخص انجام شده در زمینه کیفیت توان در معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان، تعریف پروژه نرم افزار مونیتورینگ آنلاین پارامترهای هارمونیکی شبکه با استفاده از قابلیت های میتر ION است. 

معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در استقرار این نرم افزار افزود: ابتدا در آزمایشگاه حفاظت و کنترل نرم افزاری با استفاده از قابلیت میترهای مذکور طراحی و صحت عملکرد آن با شبیه سازی توسط دستگاههای تزریق جریان و ولتاژ هارمونیکی تست شد. سپس پروژه مذکور به صورت واقعی در پست های 230 کیلوولت سمنان و 230 کیلوولت دامغان نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت. 
مهندس ترحمی افزود: در حال حاضر این نرم افزار در پست 400 کیلوولت آهوان در حال نصب بوده و نصب و اجرای پروژه در سایر پست های انتقال که دارای میترهای ION هستند، تا پایان سال در دستور کار قرار دارد.  
گفتنی است این نرم افزار علاوه بر نمایش پارامترهای کیفیت توان به صورت آنلاین و گرافیکی در رایانه پست برای بهره بردار، در صورت تجاوز هر یک از پارامترهای هارمونیکی از حد استاندارد، آلارم مربوطه فعال می شود. 

همچنین پارامترهای هارمونیکی کلیه بی ها در بانک اطلاعاتی در نظر گرفته شده در رایانه پست ذخیره شده که با دریافت اطلاعات، تجزیه و تحلیل بر روی آن انجام و گزارشات نهایی به صورت ماهانه ارسال می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران