صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517613 تاریخ : 1399/05/20-15:26:53
,17,
راه اندازی مجدد 468 واحد صنعتی از ابتدای امسال

معاون وزیر صمت خبر داد:

راه اندازی مجدد 468 واحد صنعتی از ابتدای امسال

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از احیا و راه اندازی مجدد 468 واحد صنعتی از ابتدای سال 99 تاکنون خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محسن صالحی نیا گفت: با راه اندازی مجدد این واحدها برای 8 هزار و 53 نفر اشتغال ایجاد و یا تثبیت شغل شده است.

وی افزود: هم اکنون در شهرک های صنعتی کشور حدود 45 هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط مستقر هستند که 9500 مورد از آنها تعطیل و راکد می باشند؛ در سال 99، احیای 1500 واحد صنعتی در سراسر کشور برنامه ریزی و در دستور کار قرار گرفته است.

صالحی نیا اعلام کرد: با بازگشت 468 واحد صنعتی به چرخه تولید از ابتدای امسال، 31 درصد از برنامه تدوین شده برای احیای صنایع کوچک و متوسط در سال 99 عملیاتی شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به برنامه ریزی احیای 27 هزار شغل در واحدهای صنعتی راکد، آمار تحقق یافته اشتغال در واحدهای احیا شده 36 درصد از مجموع اشتغال مورد نظر از محل این برنامه است.

استان تهران با 50 واحد، استان قم 46 واحد صنعتی و اصفهان با احیای 41 واحد صنعتی به ترتیب بیشترین تعداد راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی را از ابتدای امسال به خود اختصاص داده اند.ارسال به دوستان با استفاده از: