زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514513 تاریخ : 1399/03/26-17:38:56
,10028,
راه اندازی سامانه جامع مدیریت اجرایی اتاق اصناف در پایتخت

سرهنگ مرادی خبر داد

راه اندازی سامانه جامع مدیریت اجرایی اتاق اصناف در پایتخت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، از راه اندازی سامانه جامع مدیریت اجرایی اتاق اصناف با همکاری معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سرهنگ نادر مرادی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: روز گذشته جلسه ای در سالن همایش های اتاق اصناف تهران با حضور نهادهای تصمیم گیر حوزه اصناف شهر تهران و اتحادیه های مربوطه برگزار و پیرامون راه اندازی سامانه جامع مدیریت اصناف پایتخت تصمیم گیری نهایی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه از جمله مشکلات متصدیان صنوف روند زمان بر صدور پروانه کسب و مشکلات مربوط به آن است افزود: این جلسه که با حضور کارشناسان این حوزه برگزار شده بود، چالش ها و بسترهای لازم برای رفع مشکلات صدور پروانه کسب بررسی و در نهایت تصمیم به راه اندازی سامانه جامع مدیریت اجرایی اصناف گرفته شد.

این مقام انتظامی در خصوص هدف اصلی از راه اندازی سامانه جامع مدیریت اصناف، بیان داشت: سهولت و سرعت بخشی در تشریفات اداری و قانونی اخذ مجوز پروانه کسب و کاهش هزینه متصدیان صنوف و همچنین هویت دار کردن واحدهای صنفی از جمله اهداف راه اندازی این سامانه است.

مرادی در ادامه با تأکید بر اینکه در فاز اول راه اندازی این سامانه اولویت با اخذ کد پستی برای واحدهای صنفی است، افزود: با دریافت کد پستی واحدهای صنفی ساماندهی خواهند شد.

وی توضیح داد: سامانه جامع مدیریت اجرایی اصناف به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که همزمان واحدها و سازمان مداخله گر دسترسی به این سامانه را دارند و در جریان روند صدور پروانه قرار می گیرند و نیازی به ارسال مراسلات پستی و یا تبادل مکاتبات و … نیست.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در پایان با اشاره به اینکه کلیه متصدیان واحدهای صنفی از امروز می توانند برای اخذ کد پستی به سامانه جامع مدیریت اجرایی اصناف مراجعه کنند، تاکید کرد: نصب کد پستی دریافتی بر سر در واحدهای صنفی ضروری است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این سامانه در ابتدا به صورت پایلوت در شهر تهران اجرایی خواهد شد و پس از رفع معایب احتمالی و برآورد نتایج و تکمیل پروژه در سراسر کشور به مرحله اجرا در خواهد آمد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران