تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311657 تاریخ : 1396/09/28-16:01:40
,5,
دیپلماسی انرژی فعال رمز ورود سرمایه گذاری های خارجی

دیپلماسی انرژی فعال رمز ورود سرمایه گذاری های خارجی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی با کمک وزارت امور خارجه می تواند مسیر ورود سرمایه گذاری های جدید خارجی به صنعت پتروشیمی را تسهیل کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ عبدالکریم حسین زاده، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  به لزوم جذب سرمایه خارجی، به‌ ویژه در حوزه پتروشیمی اشاره کرد و گفت: ایران به عنوان کشوری امن در میان کشورهای منطقه، از ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت پتروشیمی برخوردار است و ورود سرمایه همراه با فناوری های نوین به این صنعت می تواند جهش جدیدی  را در صنعت پتروشیمی ایران پدید آورد.

وی به نقش برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در افزایش تولید و صادرات نفتایران اشاره کرد و افزود: بدون شک برجام، نقش غیر قابل انکاری در افزایش تولید و صادرات محصولات پتروشیمی داشته است و اکنون باید از این فرصت در مسیر توسعه این صنعت پیشرو به بهترین شکل استفاده کرد.
حسین زاده تصریح کرد: با توجه به ورود دوباره ایران به جامعه جهانی وهمچنین قرار گرفتن درریل صحیح اقتصاد جهانی، باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده را برای پیشرفت هرچه بیشتر کشور و بهبود وضع اقتصادی جامعه برد و زمینه‌ ای مناسب برای حضور سرمایه و فناوری روز خارجی را فراهم کرد و اکنون با توجه به دیپلماسی انرژی فعال صورت گرفته همگان بر این امر اعتقاد دارند که صنعت پتروشیمی ایران جذابیت‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاران بزرگ خارجی دارد.
این عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: امیدواریم این روند مطلوب در صنعت پتروشیمی و به نفع افزایش جذب سرمایه در کشور، همچنان ادامه یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران