در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522878 تاریخ : 1399/09/06-15:08:04
,25,
دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان

دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان

دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به همراه مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و مهندس حسین ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک با دکتر علی زینی وند استاندار کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از صنایع مس ایران، در این دیدار دکتر سعدمحمدی گزارشی از آخرین وضعیت عملکردی شرکت مس در حوزه تولید، توسعه و مسئولیت های اجتماعی و کمک های انجام شده در حوزه مقابله با کرونا و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی از جمله ساخت بیمارستان 50 تخت خوابی در رفسنجان، تجهیز 25 تخت بیمارستانی در شهربابک، کمک به دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان و رفسنجان، تهیه و توزیع مواد ضد عفونی، ماسک، وِنتیلاتور، راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز600 لیتری کانتینر دار در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان و نصب مخزن 15 تنی اکسیژن مایع در بیمارستان شهربابک ارایه کرد.
افزون بر این، مدیرعامل شرکت مس گزارشی در خصوص اقدامات شرکت مس در حوزه ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی استان کرمان همچون آماده سازی 70 چمن زمین ورزش مصنوعی و سرعت بخشی به ورزشگاه شهدای مس در استان کرمان و ورزشگاه های شهرستان رفسنجان و شهربابک ارائه کرد.
بر اساس این گزارش، سرعت بخشی به طرح های جهش تولید در استان کرمان یکی از محورهای مهم در این گفت وگو بود که دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در خصوص طرح های توسعه ای معدن مس درآلو، معدن مس دره زار، چاه فیروزه و فلوتاسیون سرباره که با بهره برداری از آنها به ظرفیت تولیدی مجتمع مس سرچشمه افزوده خواهد شد و اشتغال زایی چشمگیری در استان کرمان ایجاد خواهد کرد، ارائه داد.
گفتنی است، شرکت ملی مس در شش ماهه نخست سال 99 و تحت مدیریت دکتر سعدمحمدی در همه بخش های تولیدی (سنگ سولفوری، کنسانتره مس، تولید مس آندی، تولید مس پالایش شده و تولید مس محتوی معدنی) موفق به ثبت رکوردهای ویژه شد و از برنامه پیش بینی شده سال جلو تر حرکت کرده است؛ به طوری که در تولید کنسانتره مس 7 درصد، مس آندی 16 درصد، کاتد 14 درصد و مس محتوی معدنی 5 درصد رشد داشته است. همچنین میزان درآمدهای عملیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان نیمه ابتدایی امسال به 161.9 هزار میلیارد ریال رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش 62 درصدی داشت. همچنین با احتساب انواع هزینه ها و مالیات میزان سود خالص شرکت مس در نیمه اول امسال به رقم 102 هزار میلیارد ریال رسید که این میزان 77.5 درصد بیش از سود خالص این شرکت در نیمه اول سال قبل است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران