در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514615 تاریخ : 1399/03/28-09:33:47
,10025,
دیدار مدیرعامل بیمه کوثر با ذی نفعان اصفهانی

دیدار مدیرعامل بیمه کوثر با ذی نفعان اصفهانی

مدیرعامل بیمه کوثر به همراه جمعی از معاونان و مدیران برای بررسی رضایت مشتریان و شنیدن انتقاد و پیشنهاد آنها با ذی نفعان اصفهانی دیدار کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروزآبادی در دیدار چهره به چهره با بیمه گذاران بزرگ استان اصفهان، گفت: یکی از استراتژی های محوری شرکت، سرامدی در عملیات و ارتقای بهره وری و همچنین پاسخگویی سریع و صریح به درخواست های مشتریان است.

مدیرعامل بیمه کوثر افزود: اجرای صحیح اصل مشتری مداری حمایت از ارزش های والای انسانی را به دنبال دارد.

وی این دیدارها را یکی از عوامل شناسایی و رفع دغدغه بیمه گذاران دانست و تصریح کرد: این دیدارها می تواند مدیران شرکت را برای برنامه ریزی های بهتر یاری دهد و فرصت خدمت گزاری به نحو احسن به بیمه گذاران و ذی نفعان را فراهم کند.

مشعلچی فیروزآبادی در این دیدار که به منظور افزایش تعامل با بیمه گذاران بزرگ استان اصفهان و کاهش دغدغه آن ها انجام شد، با اشاره به اینکه تکریم و خدمت رسانی صادقانه به بیمه شدگان و زیان دیدگان شرکت از اولویت های کاری بیمه کوثر است، گفت: اطلاع رسانی، آگاه سازی و برقراری ارتباطی دوسویه با مشتریان شرکت، ارایه خدمات ویژه به بیمه گذاران بزرگ، افزایش رضایت بیمه گذاران ویژه با شناسایی نیازهای آنان و ارایه خدمات مطلوب، از جمله مهم ترین اولویت های بیمه کوثر است.

مدیرعامل بیمه کوثر خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور، با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی، دیدار چهره به چهره با بیمه گذاران می تواند به شناسایی مستقیم نیازهای آن ها منجر شود.

وی تاکید کرد: در راستای دستور مقام عظمای ولایت و تحقق شعار سال «جهش تولید» و با توجه به صنعتی بودن اصفهان و تعداد کثیر تولیدکنندگان و وجود صنایع مختلف در این استان؛ حمایت از تولیدکنندگان این استان با ارایه پوشش های مناسب بیمه ای در دستور کار مدیران شرکت قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران