در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512283 تاریخ : 1399/02/16-13:26:45
,10025,
دیدار مدیرعامل با اعضای انجمن صنفی نمایندگان بیمه ملت

دیدار مدیرعامل با اعضای انجمن صنفی نمایندگان بیمه ملت

مدیرعامل بیمه ملت با اعضای انجمن صنفی نمایندگان به منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، این جلسه با حضور دکتر دلفراز مدیرعامل، رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی نمایندگان برگزار شد.
در این جلسه، اعضای انجمن ضمن بهره مندی از رهنمودهای مدیرعامل، مشکلات و درخواستهای شبکه فروش را مطرح کردنند.
دکتر دلفراز در این جلسه با تاکید بر حمایت از شبکه فروش گفت: «با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، و در راستای حمایت از شبکه بزرگ نمایندگان این شرکت، "کمیته صیانت از حقوق نمایندگان" با عضویت برخی مدیران شرکت و یک نفر از انجمن صنفی تشکیل خواهد شد تا با بررسی شرایط، و انتقال آن بتوانیم در کوتاه ترین زمان تصمیماتی را جهت اجرایی شدن و حمایت از شبکه فروش اتخاذ کنیم.»
"لزوم توجه به آموزش نوین برای نمایندگان، بالا بردن سهم پرتفوی نمایندگان از پرتفوی شرکت، افزایش حدود و اختیارات نمایندگان در صدور انواع بیمه نامه و تقویت نقش نظارتی شعب با حدود اختیارات"، از دیگر مواردی که مدیرعامل بیمه ملت در این دیدار بر آن تاکید کرد.
گفتنی است؛ در این جلسه به منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه شد. همچنین دکتر دلفراز در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه های نمایندگان به صورت حرفه ای، منسجم ، هدفمند و آگاهانه دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران