تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348273 تاریخ : 1397/02/16-14:44:56
,2,
دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با کشاورزان شهرستان برخوار در استان اصفهان

دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با کشاورزان شهرستان برخوار در استان اصفهان

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در سفر یک روزه خود به استان اصفهان به اتفاق حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان شاهین شهر ، میمه و برخوار با کشاورزان این منطقه دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان اصفهان، مدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با کشاورزان ، نخبگان و فعالان بخش کشاورزی در شهر دستگرد برخوار اظهار داشت: در سال 96 بیش از 20 هزار میلیارد تومان منابع جدید وارد بانک کشاورزی شده و برای توسعه بخش کشاورزی تسهیلات پرداخت کرده ایم؛ هر چند اعتقاد داریم بخش کشاورزی بیش از این میزان به کمک نیاز دارد لیکن در این زمینه توفیق نسبی داشته و تا حدود زیادی از عهده تکالیف خود برآمده ایم.

وی  همچنین با اشاره به عملکرد بانک در توسعه ماشین آلات کشاورزی تصریح کرد: در 2 سال اخیر محدودیت برای خرید ماشین آلات کشاورزی از قبیل تراکتور ، کمباین و ....را  برداشته ایم و کشاورزان با مراجعه به شعب بانک می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

خدارحمی کشاورزان منطقه برخوار را به استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی توصیه کرد و گفت با توجه به شرایط مساعد منطقه برخوار می توانید در اجرای طرح های گلخانه ای و یاگیاهان دارویی از این امکان به وجود آمده که نرخ سود تسهیلات آن نیز 6 درصد است نهایت استفاده را ببرید.

مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن ابراز همدردی  و تاثر از مشکلات کشاورزان گفت: همه ما کم و بیش سرنشین یک کشتی هستیم و نمی توانیم به مشکلات شما بی توجه باشیم. وی افزود:  وقتی کشاورزان درآمد نداشته باشند مسلما در بازپرداخت تسهیلات خود دچار مشکل شده و این مشکل به بانک در وصول منتقل خواهد شد.

خدارحمی در پایان، ضمن سفارش به کشاورزان برای بازپرداخت به موقع تسهیلات ، مساعدت و همراهی در تمدید و تقسیط بدهی کشاورزان را به هر نحو ممکن از برنامه های بانک دانست و گفت : امیدوارم با کمک دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوانیم امکاناتی را فراهم کنیم که مانند 2 سال قبل امسال نیز کشاورزان ازبخشودگی سود تسهیلات بهره مند شوند.

این گزارش می افزاید دراین جلسه حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار از عملکرد بانک کشاورزی و مدیر شعب بانک در استان اصفهان  قدردانی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 131
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران