زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522560 تاریخ : 1399/08/20-13:56:32
,1,
دیدار مدیرعامل بانک دی با گروهی از مشتریان شعبه گرگان

دیدار مدیرعامل بانک دی با گروهی از مشتریان شعبه گرگان

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در دیداری صمیمی با جمعی از مشتریان شعبه گرگان، مشتریان وفادار را سرمایه های اصلی بانک دانست.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک دی، دکتر کریمی در این دیدار صمیمی با بیان این که حفظ مشتریان در تمام رده ها برای بانک حائز اهمیت است، بر مشتری مداری به عنوان یکی از مهم ترین ارزش های بانک دی تاکید کرد.

مدیرعامل بانک دی در این نشست که با حضور علی محمد چوپانی، رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن گرگان و نمایندگان شرکت های به بان شیمی و فارمد لوتوس از بزرگ ترین تولیدکنندگان دستگاه و مواد بهداشتی و ضدعفونی به عنوان مشتریان بانک دی برگزار شد، حمایت از واحدهای تولیدی را برنامه اصلی بانک در سال جهش تولید دانست.

وی با اشاره به اهمیت و نقش واحدهای تولیدی در شکوفایی اقتصاد کشور افزود: با ارائه تسهیلات هدفمند از سوی بانک ها به مراکز تولیدی و صنعتی، بسیاری از مشکلات پیش روی کارخانجات و بنگاه های تولیدی برطرف و زمینه تحقق جهش تولید به عنوان مهمترین دغدغه کشور در حوزه اقتصادی، به نحو شایسته ای فراهم می شود.

کریمی مشتری مداری را یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی بانک دی دانست و ارتقای کیفیت خدمات برای نگهداشت مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی بانک را از برنامه های اصلی بانک دانست.

مشتریان بانک دی نیز در این دیدار ضمن بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود، خواستار حمایت همه جانبه و بیش از پیش بانک از حوزه صنعت و تولید شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران