صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519686 تاریخ : 1399/06/27-15:44:39
,1,
دیدار مدیرعامل بانک دی با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ

دیدار مدیرعامل بانک دی با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ

با هدف گسترش ارائه خدمات بانکی و توسعه بازار مصرف منابع و همچنین در راستای حمایت از تلاشگران عرصه نظم و امنیت، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در دیدار با سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به بررسی زمینه های همکاری مشترک پرداخت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه ای برای ارائه خدمات به غیورمردان نیروی انتظامی گفت: امیدوارم گسترش همکاری بین بانک و نیروی انتظامی، گام موثری در مسیر ایفای نقش بانک دی در حوزه مسئولیت های اجتماعی باشد.
کریمی با اشاره به این که بانک دی متعلق به خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر است، گفت: اهتمام تیم مدیریت معطوف به خدمت رسانی هر چه مطلوب تر و فرآهم آوردن رضایت حداکثری این قشر عزیز است که امیدواریم با ارائه خدمات به این عزیزان بتوانیم گوشه ای از دِین خود را به این جامعه عزیز ادا کنیم.
در ادامه این مراسم، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز گسترش همکاری های دو جانبه را گام مهمی در بهبود وضعیت معیشت کارکنان نیروی انتظامی دانست و ابراز امیدواری کرد که نتیجه این اقدامات سبب افزایش رضایت بیش از پیش همکاران نیروی انتظامی از خدمات بانک دی شود.
گفتنی است در این نشست زمینه های اعطای انواع تسهیلات به تعداد کثیری از کارکنان خدوم نیروی انتظامی که جزو خانواده معزز شهدا و ایثارگران هستند، مورد توافق طرفین قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران