در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520273 تاریخ : 1399/07/06-17:34:32
,11,
دیدار مدیرعامل ایران خودرو با مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران

دیدار مدیرعامل ایران خودرو با مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مدیران عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و ایران خودرو صبح امروز در جلسه ای که در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد آخرین وضعیت همکاری بین دو شرکت و استفاده حداکثری از ظرفیت های حمل و نقل ریلی را بررسی کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی در این جلسه گفت: بسیار خوشحال هستم که با مجموعه عظیم ایران خودرو تعامل و همکاری داریم و فرصت های زیادی برای هم افزایی و همکاری وجود دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی مرکز جهادی پیشرفت در ساختمان شهدای راه آهن گفت: هم اکنون 173 مسئله و موضوع را شناسایی کردیم و از این بین 33 کارگروه راه اندازی کردیم تا موضوعات و مسائل فنی بررسی، آسیب شناسی و موانع با ارائه راهکارهای عملیاتی رفع شود.
مدیرعامل راه آهن گفت: خانواده بزرگراه آهن در سال جهش تولید و با هدف قطع وابستگی صنعت ریلی کشور به خارج و همچنین با همکاری عموم صنعتگران و شرکت های دانش بنیان، زمینه را برای داخلی سازی قطعات و تجهیزات ریلی فراهم کرده و بدین منظور سامانه جامع رونق و جهش تولید صنعت ریلی را ایجاد کرده است.
رسولی افزود: در این سامانه مشخصات تمامی قطعاتی که در داخل کشور توسط تولیدکننده داخلی تولید می شود بارگزاری شده است تا مصرف کنندگان را به تولید کنندگان وصل کنیم.
وی یادآور شد: به زودی نمایشگاه دائمی جهاد خودکفایی صنعت ریلی در تهران واقع در کارخانجات تعمیرات و بازسازی راه آهن افتتاح خواهد شد.
فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شرکت راه آهن گفت: امروز بسیار خوشحال هستم که در جمع شما هستم و زمینه های زیادی برای همکاری بین دو شرکت وجود دارد. در کنار هم تمام تلاش خود را به کار می بریم تا هر دو مجموعه از ظرفیت همدیگر استفاده حداکثری داشته باشند.
در این جلسه آخرین وضعیت قرارداد همکاری بین شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و ایران خودرو که بهمن ماه سال گذشته به امضا رسیده بود بررسی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران