زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520959 تاریخ : 1399/07/16-17:59:08
,17,
دیدار فوتبالی ها با نوبخت/ یک انتقاد و یک درخواست

دیدار فوتبالی ها با نوبخت/ یک انتقاد و یک درخواست

برخی مسئولان و مربیان فوتبال ضمن انتقاد از عدم کمک به ورزشهای حرفه ای از رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستند تا زمینه حذف محدودیت کمک به ورزش های حرفه ای را فراهم کند.

به گزارش بانک و صنعت، امروز (چهارشنبه) سازمان برنامه و بودجه میزبان مهدی محمدنبی - دبیرکل فدراسیون فوتبال- به همراه چندتن از پیشکسوتان فوتبال کشور بود که با نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور - دیدار کردند.

در این دیدار دبیرکل فدراسیون فوتبال از بندهایی از قانون جامع ورزش که از سوی مجلس به تصویب رسیده انتقاد کرده است.

وی گفته بر اساس این قانون، ورزش‎های حرفه ای از دریافت کمک محروم شده اند. درحالیکه همین ورزش‎های حرفه ای هستند که با مسابقاتشان مایه سربلندی کشور و نشاط مردم می شوند؛نمونه اخیرش پیروزی پرسپولیس بود که منجر به نشاط عمومی مردم و هوادارانش شد.

در این جلسه که مظلومی، درخشان و استیلی نیز حضور داشند از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواسته شد تا زمینه حذف محدودیت کمک به ورزش های حرفه ای را فراهم کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران