در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511017 تاریخ : 1399/01/23-14:19:59
,10025,
دیدار عیدانه رئیس هیئت مدیره سرمد با کارکنان با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی

دیدار عیدانه رئیس هیئت مدیره سرمد با کارکنان با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی

رئیس هیئت مدیره سرمد، در دیدار عیدانه با کارکنان، از آنها خواست با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی، در محل کار حاضر شوند تا به زودی روزهای بدون کرونا را در کنار هم جشن بگیریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از  روابط عمومی بیمه سرمد، در روزهایی که ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فعالیت برخی مشاغل را غیرمجاز اعلام کرده و مردم برای حضور در محل کار خود دغدغه‌های فراوانی دارند، هستند کارمندانی که برای رفاه حال مردم، خطر می‌کنند و سر میز خدمت خود در اداره‌ها و سازمان‌ها حاضر می‌شوند.

کارکنان بیمه سرمد نیز در این روزهای کرونا، برای خدمت‌رسانی به مشتریان، با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در محل کار خود حاضر می‌شوند، تا روند خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان سرمد با وقفه مواجه نشود.
هم زمان با آغاز هفته پایانی فروردین، مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد، برای تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از زحمات کارمندان سرمد در روزهای کرونا، با کارکنان این شرکت دیدار کرد و سال نو را به آنان تبریک گفت.
او در دیدار عیدانه با کارکنان سرمد، سالی خوش و همراه با موفقیت برای سرمدی‌ها آرزو کرد. کاتب گفت: امیدوارم در سال جدید هم با همت و تلاش شما، سرمد در میان شرکت‌های بیمه کشور سرآمد باشد و بتوانیم با حضور کارکنان جوان و کوشا، قله‌های جدیدی را فتح کنیم و پاسخ مثبتی به اعتماد بیمه‌شدگان سرمد بدهیم.
کاتب در این دیدار که به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا در فضایی متفاوت انجام شد، از تمامی کارکنان سختگوش سرمد خواست با رعایت تمامی توصیه‌های بهداشتی در محل کار، حافظ سلامت خود و اعضای خانواده‌شان باشند.
رئیس هیئت مدیره سرمد گفت: چرخه خدمت سرمد در این روزها نباید متوقف شود و باید تلاش کنیم با رعایت اصول و نکات فاصله‌گذاری اجتماعی، شرایط را مدیریت کنیم تا به زودی شاهد روزهای بدون کرونا باشیم و شکست کرونا را در کنار هم جشن بگیریم.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران