سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 200273 تاریخ : 1395/03/12-10:14:44
,4,10027,
دکتر همتی به نود و ششمین اجلاس بیمه اتکایی آسیایی رفت

دکتر همتی به نود و ششمین اجلاس بیمه اتکایی آسیایی رفت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: رئیس کل بیمه مرکزی و رئیس شورای عالی و رئیس هیات مدیره شرکت بیمه اتکایی آسیایی Asian Re تهران را به مقصد بانکوک ترک کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر عبدالناصر همتی برای حضور در نود و ششمین جلسه هیات مدیره، سی و نهمین جلسه شورای عمومی و دهمین جلسه مجمع عمومی ایشین ری به بانکوک تایلند رفت.

بنا بر این گزارش، همتی که از سال 1382 به عنوان نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران با رای اعضاء مسئولیت ریاست شورای عالی و هیات مدیره  این شرکت را بر عهده گرفت، در اجلاس سال گذشته نیز علی رغم عدم حضور در صنعت بیمه به اتفاق آراء برای یک دوره دو ساله دیگر به ریاست هیات مدیره و شورای عالی ایشین ری برگزیده شد.


لازم به ذکر است، شرکت ایشین ری با عضویت ده کشور چین، تایلند، بنگلادش، فیلیپین، هند، سریلانکا، بوتان، افغانستان،کره جنوبی و ایران با هدف ارتقای همکاری های بیمه اتکایی و با ابتکار کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل برای آسیا و اقیانوسیه در سال 1979و در تایلند تاسیس شد.
همچنین در سال های اخیر شرکت های جدید بیمه خصوصی منطقه از جمله ژاپن به جمع سهامداران این شرکت پیوستند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 188
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه