در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519074 تاریخ : 1399/06/17-14:20:36
,2,
دو روز دیگر تا پایان پذیره نویسی واحدهای صندوق پالایشی یکم در بانک توسعه تعاون فرصت باقی است

دو روز دیگر تا پایان پذیره نویسی واحدهای صندوق پالایشی یکم در بانک توسعه تعاون فرصت باقی است

پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) با عنوان «پالایشی یکم» با 20 درصد تخفیف که از روز چهارشنبه پنجم شهریورماه از طریق وب سایت رسمی بانک توسعه تعاون آغاز شده بود، ساعت 24 روز چهارشنبه نوزدهم شهریورماه به اتمام خواهد رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ در این پذیره نویسی بخشی از سهام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در شرکت های پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تبریز و پالایش نفت تهران از طریق پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) «پالایشی یکم» به عموم مردم (اشخاص حقیقی) واگذار شده و هم وطنان عزیز تا ساعت 24:00 روز چهارشنبه مورخ نوزدهم شهریورماه سال جاری فرصت دارند از طریق سامانه ثبت نام و خرید واحد های صندوق های سرمایه گذاری در سایت بانک توسعه تعاون و یا مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام نمایند.
بر اساس این فرآیند، پذیره نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد. سقف سرمایه گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق قابل معامله اول و دوم دولتی، 50 میلیون ریال (500 واحد سرمایه گذاری پس از کسر میزان سرمایه گذاری همان فرد در صندوق دارا یکم) تعیین شده است.
همچنین نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، نام پدر، کدپستی، شماره تلفن همراه و شماره شبای بانکی همه اطلاعاتی است که خریدار صندوق باید در سامانه وارد کند و داشتن کد معاملاتی (کد بورسی) برای پذیره نویسی الزامی نیست.
گفتنی است متقاضیان می توانند صرفا تا روز چهارشنبه نوزدهم شهریور از طریق مراجعه به آدرس https://ttbank.ir/s/mfaoaW نسبت به ثبت تقاضا و خرید واحدهای صندوق پالایشی یکم اقدام نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران