از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516948 تاریخ : 1399/05/08-17:12:22
,17,4,
دویچه بانک دومین سه ماهه متوالی از ضرر خالص را ثبت کرد

دویچه بانک دومین سه ماهه متوالی از ضرر خالص را ثبت کرد

دویچه بانک آلمان روز چهارشنبه گزارش داد در 3 ماهه دوم 2020 بالغ بر 77 میلیون یورو (معادل 90.3 میلیون دلار) ضرر خالص داشته است. این دومین سه ماهه متوالی از ضرر خالص برای این بانک است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، دویچه بانک آلمان روز چهارشنبه گزارش داد در 3 ماهه دوم 2020 بالغ بر 77 میلیون یورو (معادل 90.3 میلیون دلار) ضرر خالص داشته است. این دومین سه ماهه متوالی ای است که این بانک با ضرر خالص روبرو می شود.

البته این میزان ضرر برای این بانک یک بهبود قابل توجه و یک پیروزی به حساب می آید. این بانک در 3 ماهه مشابه سال قبل که فرآیند اصلاح ساختاری عظیم خود را آغاز کرد، با ضرر هنگفت 3.2 میلیارد یورویی روبرو شد.

متخصصان و اقتصاددانان دویچه بانک پیش بینی می کردند که ضرر خالص این سه ماهه از 133 میلیارد یورو بیشتر خواهد شد و اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز هم پیش بینی کرده بودند که در این سه ماهه بانک با ضرر خالص 182.9 میلیارد یورویی مواجه خواهد شد. به این ترتیب نتایج عملکرد بانک فراتر از انتظار بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران