صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518823 تاریخ : 1399/06/12-16:39:33
,5,
دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو افتتاح می شود

با دستور رییس جمهور

دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو افتتاح می شود

واحد 310 مگاواتی بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو، با سرمایه گذاری 109 میلیون یورو، فردا(13 شهریور)از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رییس جمهور به بهره برداری می رسد.

به گزارش بانک و صنعت، نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو شامل دو واحد گازی 310 مگاواتی و یک واحد بخار 293 مگاواتی جمعا به ظرفیت 913 مگاوات است که فردا(پنجشنبه) دومین واحد گازی این نیروگاه همزمان با پویش "هر هفته، الف. ب. ایران" به بهره برداری می رسد.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته واحد بخار نیروگاه نیز بهار سال آینده وارد مدار خواهد شد.
ساخت این نیروگاه با هدف توسعه تولید برق در غرب کشور، پاسخگویی به رشد مصرف در منطقه و صادرات برق به کشورهای همسایه در دستور کار قرار گرفت.
اجرای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو اشتغال زایی مستقیم 500 نفری و غیرمستقیم پنج هزار نفری را به همراه خواهد داشت و 90 درصد از کل اشتغال نیروگاه سهم شاغلان بومی منطقه خواهد بود.

نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو با سرمایه گذاری شرکت فراب در کیلومتر 60 جاده کرمانشاه به اسلام آباد در حال احداث می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران