زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522549 تاریخ : 1399/08/20-13:30:57
,1,
دومین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین راه اندازی شد

دومین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین راه اندازی شد

دومین واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین (بلوار فردوس شرقی) افتتاح شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا خورسندی رئیس هیات مدیره این بانک در آیین افتتاح دومین واحد مستقل ارزی (بلوار فردوس شرقی)، با تاکید بر استراتژی بانک کارآفرین مبنی بر تمرکززدایی از فعالیت های ارزی و بین المللی خاطرنشان کرد: راه اندازی واحدهای مستقل ارزی اقدام بسیار مثبت و ارزشمندی است که در راستای مشتری مداری و جلب حداکثری رضایت مشتریان صورت گرفته است. ارائه خدمات ارزی و بین المللی در واحدهای مستقل ارزی موجب خواهد شد که مشتریان در سریع ترین زمان خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

رئیس هیات مدیره بانک کارآفرین خاطرنشان کرد: فعالیت ارزی بانک کارآفرین در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 26 درصد رشد داشته است. این بانک در سال 1399 در مقایسه با سایر بانک ها، سهم بیشتری از بازار ارزی را از آن خود کرده و سهم 6 درصدی این بانک در مرداد 1398 برای مدت مشابه سال جاری به 11 درصد رسیده است.

خورسندی همچنین تصریح کرد: از جمله نقاط قوت بانک کارآفرین، بخش ارزی و بین المللی مجهز به نیروهای حرفه ای، متخصص، جوان و باانگیزه است که خدمات ممتازی را در بخش ارزی ارائه می کنند.

وی همچنین با تبیین شرایط دشوار صنعت بانکداری کشور با وجود اعمال تحریم ها خاطرنشان کرد: محدودیت ها و تحریم ها به ویژه طی سالیان اخیر شرایط سختی را برای بانک های ایرانی در تعاملات ارزی و بین المللی ایجاد کرده است. امیدواریم با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تحریم ها برطرف گردد و گشایش های ارزی بیشتری به ویژه در بخش دارو و غذا ایجاد شود.

همچنین دکتر علیرضا صادقی معاون مدیرعامل در امور بانکی نیز با اشاره به ضرورت تمرکززدایی از واحدهای ارزی بانک خاطرنشان کرد: تعدد مراکز ارائه خدمات ارزی و بین المللی موجب جذب مشتریان جدید و رضایت مشتریان وفادار بانک خواهد بود که سالیان زیادی است که این بانک را برای دریافت خدمات در بخش های ارزی برگزیده اند.

دومین واحد مستقل ارزی بانک کارآفرین راه اندازی شد

در ادامه حسنعلی حسینی مدیر عملیات ارزی بانک کارآفرین، گزارشی از روند راه اندازی واحدهای مستقل ارزی این بانک ارائه کرد.

بر اساس این گزارش واحد ارزی بلوار فردوس شرقی به عنوان دومین واحد ارزی مستقل در غرب تهران آمادگی دارد تمامی خدمات مربوط به گشایش و معامله اسناد اعتبار اسنادی ریالی و ارزی، صدور و انجام حوالجات ارزی و بروات اسنادی را به مشتریان و متقاضیان ارائه دهد.

لازم به ذکر است که نخستین واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین (پل رومی) نیز یکم مهر ماه سال جاری با هدف تمرکززدایی از فعالیت های ارزی این بانک در شمال تهران افتتاح شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران