تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311606 تاریخ : 1396/09/28-15:41:42
,5,
دومین نشست شورای سیاستگذاری جایزه سرآمدی و بهبود صنعت نفت برگزار شد

دومین نشست شورای سیاستگذاری جایزه سرآمدی و بهبود صنعت نفت برگزار شد

دومین نشست شورای سیاستگذاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت برگزار و در جریان آن، آخرین اقدامات صورت گرفته در این حوزه از سوی هر یک از چهار شرکت اصلی وزارت نفت مطرح و بررسی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ؛ حبیب‎اله بیطرف، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری در این نشست که عصر روز گذشته (دوشنبه، 27 آذرماه) برگزار شد، عنوان کرد: هدف از مشارکت در جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت، این است که سازمان‎ها و شرکت‎های تابعه وزارت نفت با استقرار روند ارزیابی EFQM به صورت سالانه، در مسیر رشد و تعالی گام بردارند و بتوانند از مزایای این سیستم بهره‎مند شوند.

در این نشست، دبیر جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت و نمایندگان هر یک از چهار شرکت اصلی وزارت نفت به تشریح اقدامات انجام شده در این حوزه پرداختند.

بر اساس این گزارش، نظام‌نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت به منظور پیاده سازی و گسترش فرهنگ سرآمدی و بهبود مستمر در مجموعه صنعت نفت، اسفندماه سال گذشته از طرف وزیر نفت به مدیران عامل چهار شرکت اصلی، معاونان و مدیران کل و رؤسای واحدهای مستقل ستادی ابلاغ و و به دنبال آن، نخستین نشست شورای سیاست‎گذاری با محوریت ابلاغ این نظام‌نامه، اول خردادماه امسال برگزار شد. مطابق با برنامه زمانبندی شده، برگزاری جشن پایانی نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت در نیمه نخست اسفندماه 96 خواهد بود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران