صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519638 تاریخ : 1399/06/26-16:48:09
,15,
دومین بسته اینترنت هدیه معلمان فعال شد

دومین بسته اینترنت هدیه معلمان فعال شد

دومین بسته اینترنت رایگان 20 گیگابایتی ایرانسل برای معلمان، فعال شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با توجه به شیوع بیماری کرونا و رواج آموزش و تدریس آنلاین در سال تحصیلی 1399-1400، این بسته با هدف تسهیل در فرایند ارائه محتواهای آموزشی، به معلمان ارائه شده است.

این بسته، برای استفاده از خدمات اینترنتِ همراهِ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای حدود 150هزار معلم ایرانسلی، بر اساس فهرست ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعال شده است و معلمان ارجمند می توانند از بامداد امروز 25 شهریور ماه 1399، به مدت سه ماه، از آن استفاده کنند.

بسته های هدیه فعال شده برای معلمان گرامی، از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» قابل مشاهده و میزان مصرف آنها نیز قابل بررسی است. بسته هایی که از قبل فعال شده اند، پس از اتمام حجم بسته 20 گیگابایتی هدیه، یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته، در دسترس خواهند بود. بسته های اینترنتی که در این مدت، مهلت استفاده از آن ها به پایان می رسد، قابل تمدید نخواهند بود. ایرانسل، در فروردین ماه سال جاری (1399) نیز، در راستای مسؤولیت اجتماعی خود با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بسته اینترنت رایگان مشابهی را به معلمان ارجمند، اختصاص داده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران