صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516378 تاریخ : 1399/04/31-12:44:57
,10028,
دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی در شهریور برگزار می شود

دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی در شهریور برگزار می شود

با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام داوطلبان شرکت در دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی از هفتم لغایت هجدهم مرداد از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می شود و آزمون شناسایی مدیران آینده در 21 شهریور سال 1399 در مراکز استانها برگزار خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، استعدادیابی و مدیریت استعداد در سازمان ها از جمله عناصر کلیدی و بسیار مهم برای ارتقاء سازمان ها است و می تواند به افزایش خلاقیت و کارایی کارکنان، و به دنبال آن افزایش بازده سازمان منجر شود. استعدادیابی سازمانی به منزله یک تفکر استراتژیک و دیدگاهی آینده نگر است و باید آن را به عنوان یک سیستم جاری و پویا در هر یک از فرآیندهای توسعه منابع انسانی نهادینه کرد تا موجبات رشد و توسعه کارکنان شایسته و با استعداد را در سازمان ، متناسب با منابع و سیاست های سازمانی فراهم آورد. داشتن نیروی انسانی لایق و شایسته، در کنار استراتژی مناسب، می تواند تضمینی جهت تحقق اهداف و کاهش چالشهای پیش روی سازمانها باشد.

در همین راستا درسال 1398 طرح شناسایی مدیران آینده با هدف شناسایی کارکنان مستعد جهت تصدی مشاغل کلیدی از جمله مشاغل مدیریتی در سازمان تامین اجتماعی کلید خورد. تمهیدات اتخاذ شده در طراحی فرایند اجرای آزمون استعداد یابی با بهره گیری از توانمندی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان تخصصی ترین سازمان در زمینه طراحی و اجرای آزمون های کشوری، موجب شد تا یکی از استانداردترین آزمون ها در زمینه شناسایی کارکنان مستعد در سازمان تامین اجتماعی برگزار شود.در پی نتایج حاصله از آزمون سال گذشته، بانک استعداد سازمان تشکیل و سازوکار های قانونی لازم جهت بهره مندی اعضای این بانک از جایگاه ویژه در فرایند ارتقاء و انتصاب پیش بینی شد.
با توجه به دستاوردهای تاثیر گذار طرح شناسایی مدیران آینده در سال 1398 و استقبال کارکنان سازمان از استمرار طرح مذکور، مرحله دوم اجرای این طرح در سالجاری در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی قرار گرفت.
بر همین اساس و با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور ، ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون مذکور از تاریخ 1399/5/7 لغایت 1399/5/18 از طریق سایت سازمان سنجش کشور صورت پذیرفته و آزمون شناسایی مدیران آینده در 21 شهریور سال 1399 در مراکز استانها برگزار خواهد شد.
امید است با اجرای طرح های تحولی از جمله طرح حاضر، گامی موثر در اعتلای سرمایه انسانی سازمان و ایفای نقش موثرتر این سرمایه ارزشمند در ارائه خدمات مناسب، در شان جامعه بزرگ بیمه شدگان و سایر ذینفعان سازمان تامین اجتماعی برداشته شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران