در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514972 تاریخ : 1399/04/05-11:00:56
,17,
دولت از فعالیت های امنیت بخش حمایت می کند

نوبخت:

دولت از فعالیت های امنیت بخش حمایت می کند

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت پشتیبانی های لازم را از فعالیت های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت می کند.

به گزارش بانک و صنعت، محمد باقر نوبخت صبح امروز (پنجشنبه) و در مراسم تحویل دهی 3 فروند جت جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش گفت: دولت به عنوان مدیر توسعه و پیشرفت کشور از یک رابطه دو سویه بین امنیت و توسعه آگاه است بنابراین در کنار فعالیت های مستمر برای زیرساخت های کشور، صدها کیلومتر آزادراه در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه واحدهای متعددی با استفاده از فناوری های نوین در استان اصفهان و کشور در حال شکل گیری و فعالیت هستند، افزود: از امروز هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه این بسترهای توسعه بدون یک امنیت ملی، غیرقابل استمرار و غیرپایدار است و به همین جهت دولت در کنار فعالیت های توسعه خود را موظف می داند رابطه دوسویه بین توسعه و امنیت را شکل بدهد.

وی تاکید کرد: دولت پشتیبانی های لازم را از فعالیت های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت کند.

براساس این گزارش سه فروند جت جنگنده کوثر صبح امروز با حضور امیر سرتیب امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه به نیروی هوایی تحویل داده شد.

هواپیمای کوثر یک هواپیمای جنگنده پیشرفته با مأموریت پشتیبانی نزدیک هوایی است که به طور کاملا بومی ساخته شده است و ایران را در زمره معدود کشورهای دارای فن آوری طراحی و ساخت هواپیمای جنگنده با سامانه های اویونیک و کنترل آتش نسل 4 قرار داده است. این هواپیما به دو نوع تک کابین و دو کابین قابل تبدیل خواهد بود که نوع دوکابینه علاوه بر قابلیت رزمی، برای آموزش خلبانان در مرحله پیشرفته کاربرد دارد.

نیروی هوایی ارتش در تهران و سازمان صنایع دفاع در اصفهان به طور مشترک خط تولید جنگنده های کوثر را مدیریت می کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 142
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران