در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516101 تاریخ : 1399/04/26-14:25:02
,15,
دوره کاربردی آموزشی نسل پنجم ارتباطات همراه «5G» برگزار می شود

در دانشکده مخابرات؛

دوره کاربردی آموزشی نسل پنجم ارتباطات همراه «5G» برگزار می شود

دوره کاربردی «Towards 5G» با هدف ارائه آموزش های کاربردی و تربیت نیروی انسانی در حوزه نسل پنجم ارتباطات همراه، توسط دانشکده علمی کاربردی مخابرات برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، هدف از برگزاری این دوره، ارائه آموزش های کاربردی و تربیت نیروی متخصص برای بازار کار صنعت ارتباطات اعلام شده است.

حسن یگانه معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده مخابرات در این باره گفت: در جهت کاربردی تر شدن دوره و با توجه به اهمیت و نقش بهره مندی و توسعه 5G در شکل گیری کسب وکارهای مبتنی بر فناوری های نوین به ویژه اینترنت اشیا (IoT )، شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر یادگیری مباحث کلیدی و اصلی با دنیای فناوری اینترنت اشیاء نیز آشنا خواهند شد.

وی افزود: ترکیب این دو مبحث، علاوه بر افزایش دانش و تخصص فارغ التحصیلان مرتبط، می تواند محرک خوبی برای خلق ایده و کارآفرینی در این دو موضوع باشد. در همین راستا فرصت حمایت از ایده ها و سرمایه گذاری برای تولید MVP ایده هایی که قابلیت تجاری شدن دارند نیز، مهیا شده است.

به گفته یگانه ظرفیت این دوره بسیار محدود است و پذیرفته شدگان دوره، 100 ساعت آموزش شامل مباحث تئوری، عملی و مهارت های نرم زیرنظر اساتید و مربیان فعال در زمینه 5G و IoT می گذرانند و در صورت ارائه موفق پروژه عملی در پایان دوره، گواهینامه معتبر به آنها اعطا خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت حفظ سلامتی شرکت کنندگان این دوره به استثناء مباحث کارگاهی و عملی، دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و مباحث کارگاهی با رعایت کامل موارد و پروتکل های بهداشتی، برگزار خواهد شد.

این دوره در نیمه دوم مردادماه آغاز می شود و تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت. جزئیات بیشتر از نحوه ثبت نام در سایت دانشکده مخابرات در دسترس است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران