جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447497 تاریخ : 1397/11/09-16:05:04
,17,
دوره جدید ریاست محمدی در سازمان بورس آغاز شد

با حکم وزیر اقتصاد؛

دوره جدید ریاست محمدی در سازمان بورس آغاز شد

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حکم وزیر اقتصاد در سمت خود ابقاء و دوره دوم ریاست خود را رسما آغاز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی خصوصی سازی، در حکم صادره از سوی دکتر "فرهاد دژپسند" برای "شاپور محمدی" می خوانیم: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی در بازار سرمایه کشور و در اجرای مفاد ماده (9) قانون بازار اوراق بهادار، به موجب این حکم به سمت رییس هیات مدیره و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب می شوید.

 امید است با تکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.

 توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان خواستارم.

 این گزارش حاکی است، شاپور محمدی در تاریخ 6 مرداد ماه 1395 با حکم وزیر اقتصاد وقت، فعالیت خود را بعنوان رییس سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز و پس از طی دوره 30 ماهه حضور خود در این سمت، مجددا در بهمن ماه سال جاری، با حکم فرهاد دژپسند برای ادامه کار، منصوب شد.

 گفتنی است، صدور این حکم انتصاب بر اساس مصوبه مورخ 18 دی ماه سالجاری شورای عالی بورس و اوراق بهادار، صورت پذیرفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران