در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516856 تاریخ : 1399/05/06-16:58:48
,2,
دوره آموزش بازاریابی کارشناسان شعب در بانک توسعه تعاون برگزار شد

دوره آموزش بازاریابی کارشناسان شعب در بانک توسعه تعاون برگزار شد

باهدف ارتقای رویکرد کیفی و کاربردی کارشناسان بازاریابی مدیریت شعب استان ها دوره ویژه آموزش کارشناسان بازاریابی مدیریت شعب استان ها به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون در افتتاح این دوره آموزشی که با حضور رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان بانک و نیز معاونت برنامه ریزی اداره کل آموزش و کارشناسان بازاریابی مدیریت شعب استان ها به طور رسمی آغاز شد، با تشکر از همراهی و رهنمودهای شیخ زاده معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و معادی معاونت محترم شعب و بازاریابی، به تشریح برنامه های آموزشی در این دوره پرداخت.

میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون در این دوره آموزشی که به صورت ویدئوکنفرانس جهت کارشناسان بازاریابی و مدیریت شعب استان ها برگزار شد بابیان اینکه این برنامه آموزشی باهدف توسعه دانش و مهارت کارشناسان بازاریابی مدیریت شعب استان ها از سوی مرکز آموزش و پژوهش و با همکاری اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان طراحی و تدوین شده است گفت: دوره آموزشی فوق مشتمل بر 8 عنوان دوره آموزشی در حوزه های تخصصی بازاریابی خواهد بود که با رویکرد مسئله محور و با اولویت دغدغه های مطرح در بانک در سطح ستاد و صف اجرا خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با تشریح اهداف این بانک در موضوع آموزش به ظرفیت های پیشرو در دوره های آموزشی در حال برگزاری اشاره نمود و تصریح کرد: دوره های پیش بینی شده در این برنامه آموزشی شامل شناخت خدمات و محصولات بانک، تبیین سیاست اعتباری، مباحث کاربردی ارزی، اصول و فنون مذاکره و اخلاق حرفه ای، تفاهم نامه ها و مفاد حقوقی و نحوه انعقاد و پیگیری، بانکداری شرکتی، مدیریت ارتباط با مشتریان و تجهیز منابع است که با استفاده از ظرفیت مدرسان درون سازمانی و برون سازمانی برگزار خواهد شد.

همچنین میرزاخانی از طراحی برنامه آموزشی یک ساله بانکداری دیجیتال از سوی معاونت برنامه ریزی اداره کل آموزش خبر داد و عنوان نمود این برنامه آموزشی در هفت ماژول مختلف پیش بینی شده است و در آینده نزدیک جزییات تفصیلی برنامه اعلام خواهد شد.

وی افزود: ازجمله ماژول های تخصصی پیش بینی شده در برنامه یک ساله بانکداری دیجیتال "مشتری" خواهد بود که مشتمل بر شش درس تجربه دیجیتال مشتری و سفر مشتری، تعامل مشتری، بینش و رفتار مشتریان، بازاریابی دیجیتال، بینش و پذیرش مشتریان و شاخص های مشتری دیجیتال می باشد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش همچنین در پایان به کارشناسان بازاریابی نیز این مژده را داد که ماژول های تخصصی "مشتری" در حوزه بانکداری دیجیتال، در آینده نزدیک برای کارشناسان بازاریابی بانک نیز برگزار خواهد گردید.

در این برنامه آموزشی همچنین امیری، رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان، ضمن خیرمقدم به فراگیران، بر مشارکت جدی و دقیق فراگیران در این برنامه آموزشی تأکید کرد و ابراز امیدواری نمود این برنامه آموزشی با حضور و مشارکت همه جانبه همکاران، ثمرات لازم را در پی داشته باشد.

گفتنی است این برنامه آموزشی با حضور معاونت برنامه ریزی و معاونت شعب و بازاریابی، برگزار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران